Додому Світ Європейське космічне агентство розриває співпрацю з Роскосмосом у місії ExoMars-2022

Європейське космічне агентство розриває співпрацю з Роскосмосом у місії ExoMars-2022

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

Рада Європейського космічного агентства (ESA) у вівторок вирішила припинити співпрацю з російським космічним агентством «Роскосмос» щодо місії ExoMars-2022 для дослідження Марса, повідомив генеральний директор ESA Йозеф Ашбахер.

«Правління уповноважило мене припинити співпрацю з Роскосмосом, яка досі була припинена щодо місій ExoMars Rover і Surface Platform», — сказав Ашбахер, додавши, що 20 липня він розкриє подробиці співпраці з іншими партнерами в космічній сфері.

Спільна місія Роскосмосу та ESA ExoMars полягала в дослідженні Марса. У 2016 році на Червону планету було запущено орбітальний науковий корабель Mars і демонстраційний посадковий модуль Schiaparelli.

Ще одна місія марсохода ExoMars приземлилася на Червоний Марс цього року. Однак у березні ESA відмовилося співпрацювати з Роскосмосом у розробці місії через вторгнення Росії в Україну. (PAP)

d /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie