Додому Світ ВООЗ / Тедрос: Пандемія Covid-19 ще не закінчилася

ВООЗ / Тедрос: Пандемія Covid-19 ще не закінчилася

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Пандемія Covid-19 ще далека від завершення, попередив у вівторок генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейесус. Він підкреслив, що пандемія залишається «надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я, що викликає міжнародне занепокоєння», і що все ще діє найвищий рівень небезпеки.

«Пандемія Covid-19 ще не закінчилася і далека від завершення», — сказав Тедрос на прес-конференції в Женеві та закликав уряди знову запровадити деякі пандемічні обмеження.

«Оскільки госпіталізації та коронавірусні інфекції зростають, уряди повинні впроваджувати перевірені заходи, такі як носіння масок для обличчя, покращена вентиляція, а також протоколи тестування та лікування», — сказав глава ВООЗ.

У свою чергу глава відділу криз ВООЗ Майкл Райан підкреслив, що кількість випадків Covid-19 у всьому світі зросла на 30 відсотків. протягом останніх двох тижнів, і це збільшення в основному пов’язане з підопціями Omikron BA.4 і BA.5.

Він також зазначив скасування санітарних заходів для захисту здоров’я та соціального дистанціювання, а також зниження скринінгу, що ускладнює моніторинг пандемії.

«Вірус продовжує вільно циркулювати, і уряди не розподіляють тягар хвороби якомога ефективніше, чи то через серйозну госпіталізацію, чи серед зростаючої кількості тих, хто пережив Covid, що часто називають Covid long», — додав Тедрос.

Станом на 11 липня ВООЗ виявила понад 552,5 мільйона підтверджених випадків Covid-19 у всьому світі, включаючи 232,3 мільйона в Європі та понад 6,3 мільйона смертей з початку пандемії. За даними Our World in Data, того ж дня 61,3 відсотка. населення світу пройшли повний календар імунізації, а 66,8 відс. отримали принаймні одну дозу вакцини. (PAP)

d /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie