Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік для Росії

Про таємничого пророка Едгара Кейсі знають багато, адже до його пророцтв прислухаються, він відомий збулися прогнозами для Росії, України та багатьох європейських держав.

Багато пророцтва Кейсі були приховані від народу, тому що провидець не підтримував більшовицький лад, і відповідно комуністи також приховували багато його відвертих слів. Сьогодні його пророцтва відкриті, тепер цікаво, які уготовані передбачення Едгара Кейсі 2022 для Росії і світу?

Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік для Росії

Що чекає РФ в майбутньому?

Відносини Росії з США обов’язково налагодяться в майбутньому, але тільки після того, як зміниться влада в РФ. Але, поки пророк стверджував, що російським громадянам доведеться потерпіти санкції від Америки. У 2022 році ще триватиме «гонка» з США, тому Росія буде намагатися зробити вкладення і підтримати такі сторони держави, як культура, наука, медицина. Цікаво, що за словами провидця в 2022 році Росію підтримає фінансово Китай.

У той же час країну чекає першість на світовій арені і навіть роль «миротворця» у багатьох світових конфліктах і військових проектах. Все зміниться в кращий бік зі змінною правлячої верхівки.

Цікаво! Пророцтво кейсі для Росії і України і Росії стверджує, що в житті суспільства велику роль почне грати релігія, люди звернуться до Бога помислами, стануть частіше відвідувати храми.

Економіка почне в Росії відновлюватися, тому що новий президент в країні розгорне глобальну боротьбу з корупцією, яка матиме певний успіх. Якщо «стара гвардія» захоче утриматися на місцях, їй доведеться стати більш чесними державними чиновниками, більш відповідально ставиться до своїх обов’язків. І в 2022 році до цієї «утопії» будуть зроблені в країні перші кроки. У Росії з 2022 року і надалі почнуться довгоочікувані реформи, спрямовані на поліпшення соціального життя громадян.

Точне пророцтво кейсі з питання майбутнього Росії зводиться до того, що після пережитого режиму, багатьох соціальних і фінансових Бід народ «підніметься їх праху», як говорили багато стародавніх пророків – російський народ «очиститься в пекельному вогні кривавого 21 століття». Після цього настане час «духу свободи» в країні.

Прогноз Едгара Кейсі на 2022 рік для Росії говорить, що у слов’янської нації є величезна світова місія. Як каже Кейсі, Росія стане «надійною для світу», але тільки з новим правителем.

В одному зі своїх пророцтв, Едгар Кейсі дав розгорнутий опис, як буде виглядати новий правитель Росії: «новий президент Росії буде довгий час перебувати «в тіні», але в один день увійде в уряд з новими технологіями, політичними «свіжими» силами. Вся вища влада в країні буде зосереджена в його руках, і ніхто не зможе йому протистояти. Він надасть росіянам можливість жити без потреби, без хаосу і війни. Новий президент відродить культуру науку, нові осередки технологічної цивілізації.

Передбачення про катаклізми

У відвертих словах Едгара Кейсі є багато пророцтв про глобальні, планетарні катаклізми, наприклад, в південному морі Тихого океану може відбуватися підвищення дна. Це призведе до затоплення частини територій в районі Етни і Середземномор’я.

Пророцтва для світу від Едгара Кейсі

За словами великого віщуна в 2022 році ще більшу міць придбає Китай на політичній арені. Чоловік стверджує, то в світову політику прийде дуже багато віруючих, порядних людей.

Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік для України і всього світу на довге майбутнє вселяє страх, хоча це слова не про 2022 рік, але ці події можуть трапитися в будь-який час:

  1. Планет зміниться до невпізнання.
  2. Відбудеться політичний і соціальний розкол США.
  3. Японія буде в більшій частині затоплена.
  4. Північна частина Європи миттєво зміниться.
  5. Поблизу східного узбережжя США з’явиться нова ділянка суші.
  6. Лондон зникне з лиця землі, як і багато світових столиці.
  7. Рим, Японія, Париж зміняться до невпізнання.
  8. Можна буде спостерігати зрушення земної кори в Арктиці і Антарктиді.

У 2022 році Європа і Америка буде «здригатися» після жахливих катаклізмів, світ чекає повені, землетруси, надмірна кількість вивержень вулканів. Наприклад, через зміни земної кори в тропіках будуть найсильніші виверження вулканів. Також це призведе до того, що субтропіки стануть тропіками – зміниться полярність планети.

Цікаво! Деякі вчені на підставі всіх передбачень Едгара Кейсі склали постаполікаптичну карту планети. В цілому на 2022 рік Кейсі дає сприятливі прогнози в області політики і не найприємніші пророцтва з боку природних сил. Але, майбутнє всієї планети, за словами Едгара Кейсі не буде настільки райдужним.

Добавить комментарий