Додому Світ EMA: Пандемія коронавірусу 7 вразила багато країн ЄС

EMA: Пандемія коронавірусу 7 вразила багато країн ЄС

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) заявило в четвер, що сьома хвиля пандемії коронавірусу вразила багато країн ЄС, спричинена двома дуже інфекційними підваріантами Омікрону BA.4 і BA.5.

Вакцини, які використовуються, все ще забезпечують певний захист і запобігають госпіталізації та смерті, але менш ефективні проти цих підваріантів вірусу, пише агентство Reuters.

Вакцини для профілактики інфекцій Омікрон BA.4 і BA.5 нещодавно розроблені, тому поки що невідомо, коли вони будуть доступні, заявив директор EMA зі стратегій щодо вакцин Марко Кавалері.

Тому EMA відкрита для аналізу та можливого схвалення різних препаратів наступного покоління, призначених для боротьби з новими підваріантами, додав Кавалері. (PAP)

підходить / тебе /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie