Додому Світ Дослідження: вакцини від COVID-19 не пошкоджують плаценту

Дослідження: вакцини від COVID-19 не пошкоджують плаценту

за Viktoriya
0 коментар
Перемишль, 20 жовтня 2021 р. Коронавірус в Польщі. Пункт вакцинації проти Covid-19 у Воєводській лікарні в Перемишлі, 20 бм. (dd / amb) PAP / Darek Delmanowicz

Згідно з дослідженням понад 400 жінок, вакцинація проти COVID-19 під час вагітності не пошкоджує плаценту.

Фахівці Корнельського університету та Нью-Йорк-Пресвітеріанської лікарні проаналізували дані про 431 жінку, яка народила (одну дитину) у період з квітня 2020 року по липень 2021 року. Вони порівняли інформацію про 164 жінки, які були повністю вакциновані під час вагітності, з результатами 267 жінок, які не приймали. вакцина..

Жоден із добровольців не був інфекцією SARS-CoV-2 до чи під час дослідження.

Як пояснюють дослідники в Американському журналі акушерства та гінекології, попередні випробування наслідків вакцинації від COVID-19 під час вагітності були зосереджені в основному на здоров’ї матері та стані дитини.

Однак в останньому проекті вчені перевірили 18 параметрів здоров’я плаценти – в т.ч подивилася на наявність запалення, згустків і рубців. Крім того, вони досліджували вагу дітей та їхній стан через одну хвилину та п’ять хвилин після народження загальновживана шкала Апгар.

Результати не вказують на чіткі відмінності між станом плаценти вакцинованих і невакцинованих жінок. Так само не було видимої різниці у дітей.

Як і слід було очікувати, 95 відсотків. у дітей щеплених матерів у крові були виявлені антитіла до SARS-CoV-2.

Попередні дослідження вже показали, що щеплення захищають не лише матерів, але й – протягом кількох місяців – дітей.

Більше інформації – ТУТ і ТУТ. (PAP)

Марек Матач

мат / екр /

Перемишль, 20 жовтня 2021 р. Коронавірус в Польщі. Пункт вакцинації проти Covid-19 у Воєводській лікарні в Перемишлі, 20 бм. (dd / amb) PAP / Darek Delmanowicz

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie