Додому Світ США / Експериментальна жувальна гумка може допомогти зменшити передачу Covid-19

США / Експериментальна жувальна гумка може допомогти зменшити передачу Covid-19

за Viktoriya
0 коментар
Джерело: Adobe Stock

Експериментальна жувальна гумка може допомогти зменшити передачу Covid-19. Згідно з останніми дослідженнями вчених з Університету Пенсільванії, гумка знижує кількість частинок SARS-CoV-2 до рівня, який неможливо виявити.

Експериментальна жувальна гумка «ловить» частинки SARS-CoV-2, присутні в слині. Вчені готуються почати перше дослідження на людях, пише в четвер news.com.au.

Жувальна гумка містить копії білка ACE2, який знаходиться на поверхні клітин, за допомогою якого коронавірус проникає в них і інфікує їх. В експериментах із використанням слини людей, інфікованих штамами Дельта або Омікрон, частинки вірусу прикріплювалися до «рецепторів» ACE2 у жувальній гумці, і після цього вірус не було виявлено.

Під час клінічного випробування пацієнти з Covid-19 будуть жувати чотири жуйки на день протягом чотирьох днів.

«Оскільки передача через ніс незначна порівняно з оральною передачею, жування жувальної гумки ACE2 і споживання білка ACE2 має мінімізувати інфекцію, захистити пацієнтів з Covid-19 і запобігти передачі», — сказав доктор Генрі Деніел з Університету Пенсільванії. (PAP)

kjm / tebe /

Джерело: Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie