Додому Світ Бразилія / Амазонія у вогні; найбільше лісових пожеж за 15 років

Бразилія / Амазонія у вогні; найбільше лісових пожеж за 15 років

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

У бразильській Амазонії за перші 6 місяців цього року було виявлено 17 відсотків. більше пожеж у тропічних лісах, ніж за той же період 2021 року. Те, що їх кількість зростає загрозливими темпами, підтверджується оприлюдненим у вівторок урядовим комюніке.

Тоді супутники спостереження зафіксували 7533 спалахи пожеж у бразильській Амазонії.

У деяких із них, як йдеться у повідомленні, винні дрібні фермери, які, незважаючи на офіційну заборону, підпалюють траву та зарості, щоб підготувати ґрунт для обробітку, але не можуть приборкати вогонь.

Вчені з Національного інституту космічних досліджень Бразилії (INPE) використовують супутникові знімки, щоб ідентифікувати інших винуватців. На їхню думку, причиною найбільшої шкоди за п’ятнадцять років, завданої у першій половині 2022 року лісам бразильської Амазонки – найбільшого лісового комплексу у світі – є навмисне випалювання нелегальними підприємцями.

Вони розробляють безцінні мінеральні ресурси Амазонки та рубають цінні породи деревини.

Прес-секретар бразильського відділення організації Грінпіс Крістіане Мазетті звинувачує уряд президента Жаїра Болсонару у проведенні «політики згоди» на таку практику. (PAP)

ik / jm /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie