Додому Світ Синдром полікістозних яєчників пов’язаний з вищим ризиком алергії у нащадків

Синдром полікістозних яєчників пов’язаний з вищим ризиком алергії у нащадків

за Viktoriya
0 коментар
Adobe Stock

Діти жінок із синдромом полікістозних яєчників піддаються більшому ризику, серед іншого, проти інфекцій та алергії до 13 років – згідно з дослідженням, опублікованим у журналі “Human Reproduction”.

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) зустрічається майже у 10 відсотків дорослих. жінки репродуктивного віку. Вони частіше хворіють на серцево-судинні захворювання та діабет. Під час вагітності у них більша ймовірність розвитку прееклампсії та передчасних пологів.

Канадські дослідники з Монреальського університету проаналізували дані про понад мільйон дітей, народжених у Квебеку з 2006 по 2020 рік. 7160 із них були дітьми жінок із синдромом полікістозних яєчників.

Було помічено, що дітей жінок із СПКЯ було 32 відсотки. більша ймовірність госпіталізації через різні проблеми зі здоров’ям. Ризик госпіталізації через інфекційні захворювання у цих дітей становив 31%. вище, ніж у дітей жінок без СПКЯ, а ризик госпіталізації через астму та інші проблеми, пов’язані з алергією, – на 47%. більший.

Крім того, ризик госпіталізації збільшувався через: проблеми, пов’язані з обміном речовин (на 59%), кишечником (на 72%), нервовою системою (на 74%) або пневмонією (на 32%).

«У жінок із СПКЯ може бути підвищений рівень андрогенів, а також підвищена резистентність до інсуліну, що, у свою чергу, може спричинити запалення оболонок і плаценти. Це не створює оптимальних умов для плода і може призвести до порушення функціонування імунної системи », – пояснює автор дослідження доктор Наталі Оже.

Вчені відзначають, що певну роль можуть зіграти і генетичні фактори. Середовище, в якому розвивається плід, може змінити спосіб функціонування певних генів у дітей.

«Ми вважаємо, що слід провести подальші дослідження, щоб з’ясувати, чи лікування СПКЯ або такі фактори, як регулярні фізичні вправи та зміни дієти, можуть зменшити ризик проблем зі здоров’ям у нащадків», — прокоментували автори дослідження (DOI: 10.1093 / humrep / deac154). . (PAP)

ковдра / екр /

Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie