Додому Світ Австралія / Через рік після смерті астронавта його прах полетить на орбіту

Австралія / Через рік після смерті астронавта його прах полетить на орбіту

за Viktoriya
0 коментар
Adobe Stock

Через майже 50 років після скасування польоту Філіпа К. Чепмена, астронавта австралійського походження, і через рік після його смерті частина його праху буде доставлена ​​на орбіту, де він відчує невагомий космос, повідомляє австралійська AAP. повідомляє агентство в неділю.

Виліт запланований на 30 жовтня 2022 року. Дружина космонавта зізналася, що рада, що її чоловік “нарешті зможе здійснити свою хлоп’ячу мрію побувати в космосі”.

Чепмен навчався як пілот Королівських ВПС Австралії, а потім приєднався до Австралійської національної антарктичної дослідницької експедиції. Він повинен був відправитися в космос ще в 1975 році, але за рішенням тодішнього президента США Річарда Ніксона в 1972 році кошти на місію були зібрані. (PAP)

jbw / тебе /

Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie