Додому Світ Жінки з високим голосом здаються набагато молодшими

Жінки з високим голосом здаються набагато молодшими

за Viktoriya
0 коментар
Джерело: Adobe Stock

Якщо жінка має високий голос, її обличчя може здаватися вдвічі молодшим, показав австрійський експеримент. Однак чоловіки не оцінювали таких добровольців як більш привабливі, жіночні чи здоровіші.

Досі вчені, які вивчають привабливість, зосереджувалися насамперед на візуальних параметрах, відзначають фахівці Віденського університету. Однак поступово все більше уваги приділяється іншим елементам, таким як запах або голос. Наприклад, деякі експерименти показали, що жінки з високим голосом виглядають привабливішими, молодшими, жіночнішими та здоровішими. Це ті якості, яких прагнуть чоловіки, які шукають другу половинку.

У дослідженні, опублікованому в журналі Frontiers in Psychology (австрійська команда попросила волонтерів оцінити обличчя жінок на відеозаписах з точки зору їх привабливості, віку, жіночності та здоров’я. на трохи вищу одиницю.

Як виявилося, більш високий тонус призводить до значного зменшення віку жінки – навіть вдвічі.

«Голос, здається, відіграє важливу роль, яку ми не можемо ігнорувати, оцінюючи обличчя», — підкреслює Крістіна Крампхольц, автор експерименту.

Однак дослідження не виявило жодного зв’язку між голосом і уявною привабливістю, жіночністю чи здоров’ям. У цих випадках учасники, здається, отримують інформацію в основному із зображень обличчя.

Дослідники були здивовані тим, що вищий тон голосу не підвищив уявну привабливість жінок. «Це може означати, що нам потрібно переосмислити сучасні концепції еволюційної психології та звільнити місце для індивідуальних уподобань і відмінностей», — каже Крістіна Крампхольц.

Тепер її команда планує дослідити важливість різних почуттів для відчуття привабливості. (PAP)

Марек Матач

мат / зан /

Джерело: Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie