Додому Світ Дослідження: біль у горлі та головний біль – основні симптоми COVID-19 у новій хвилі зараження

Дослідження: біль у горлі та головний біль – основні симптоми COVID-19 у новій хвилі зараження

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Основним симптомом COVID-19 під час нової хвилі інфекцій є біль у горлі, згідно з британським дослідженням пацієнтів із позитивним тестом. На другому місці опинилися головні болі.

Про це свідчать дані 17,5 тис. людей зібралися в рамках дослідження React-1, яке проводять фахівці з Імперського коледжу Лондона, повідомляє BBC News. Він полягає в тому, що щомісяця до 150-тисячної групи відбирають в Англії. людям надсилають тести для домашнього використання. Останні дані, отримані таким чином, свідчать, що симптоми, викликані домінуючим з осені 2021 року варіантом Омікрон, дещо змінилися.

Найпоширенішим симптомом інфекції, на який вказують люди, інфіковані вірусом SARS-CoV-2, наразі є біль у горлі, на який вказали 58% респондентів. предметів. Головний біль був на другому місці (49%), а потім закладеність носа (40%). 40% респондентів скаржилися на сухий кашель. респондентів, а вологий кашель – 37 відс. У свою чергу, 35 відс. респондентів вказали на хрипкий голос, а на чхання – 32 відсотки.

27 відсотків пацієнтів назвали втому симптомом COVID-19, 25 відсотків. – біль у м’язах, 18 відсотків – збільшення лімфатичних вузлів в області шиї, а 14 проц – біль в очах. Інші захворювання включають зміну нюху (13%), дратівливість в області грудей (13%), лихоманку (13%), озноб (12%), задишку (11%), біль у вухах (11%). ..) і втрата нюху (10%).

Автори дослідження, спеціалісти з Імперського коледжу Лондона, зазначають, що під час нової хвилі зараження Омікроном значно менше скарг на втрату нюху та смаку. Пацієнти, однак, частіше вказують на застуду та грипоподібні симптоми.

Легкість передачі нових субваріантів Омікрону означає, що люди, які вже перехворіли, і навіть ті, хто був повністю вакцинований, заражаються, – наголошує проф. Тім Спектор. На його думку, знову ж таки слід бути обережнішими в контактах з іншими людьми, особливо в закритих приміщеннях.

«Ми хочемо максимально насолоджуватися літньою погодою, але варто подумати, чи варто ризикувати брати участь у багатолюдних заходах, працювати в офісі та користуватися переповненим громадським транспортом», – підкреслює британський фахівець. (PAP)

Автор: Збігнєв Войтасінський

zbw / ekr /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie