Додому Світ Перший випадок поліомієліту в США майже за десять років

Перший випадок поліомієліту в США майже за десять років

за Viktoriya
0 коментар
Adobe Stock, вірус поліомієліту

У Нью-Йорку стався перший випадок поліомієліту за майже десять років. Пацієнт одужав, але продовжує відчувати наслідки паралічу.

Пацієнт, ім’я якого не розголошується, походить з округу Рокленд, штат Нью-Йорк. Як повідомляє BBC News з посиланням на муніципальні санітарні служби, він не був щеплений від поліомієліту, а заразився від людини, щепленої препаратом від поліомієліту, що містить ослаблений живий вірус.

У США попередній єдиний випадок зараження поліомієлітом стався в 2013 році. США були вільні від цього надзвичайно заразного вірусу з 1979 року завдяки кампаніям вакцинації з 1955 року. З того часу були лише поодинокі випадки зараження вірусом іноземними туристами .

Американців вакцинують у дитинстві трьома-чотирма дозами препарату проти поліомієліту, починаючи з двомісячного віку. Цілих 93 відсотки. Центри профілактики та контролю захворювань США (CDC) повідомляють, що малюки отримали принаймні три дози вакцини.

У США, як і в багатьох інших країнах, для вакцинації проти поліомієліту використовуються вакцини, які містять інактивований неінфекційний вірус. У деяких країнах все ще використовуються пероральні вакцини з ослабленим, але живим вірусом поліомієліту. У виняткових випадках він може мутувати та викликати інфекцію, особливо у нещепленої людини.

Поліомієліт все ще є ендемічним в Афганістані та Пакистані, але нещодавно окремі випадки були виявлені в інших країнах. У Лондоні, наприклад, нещодавно його виявили у стічних водах. (PAP)

Автор: Збігнєв Войтасінський

zbw / zan /

Adobe Stock, вірус поліомієліту

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie