Додому Світ Азіатське коріння перших жителів Америки

Азіатське коріння перших жителів Америки

за Viktoriya
0 коментар
Джерело: Fotolia

Генетичні дослідження доісторичної ДНК припускають, що перші американці мали азіатське походження, повідомляють вчені в Current Biology.

Зразки ДНК були зібрані з останків доісторичного населення, яке жило на території сучасного південного Китаю. Аналіз зразків показує, що ранні американці могли бути пов’язані з вимерлою ногою доісторичних людей в Азії.

За словами китайських вчених, жителі Східної Азії подорожували на північ уздовж узбережжя Східного Китаю. Десятки тисяч років тому вони досягли Сибіру, ​​а потім перетнули Берингову протоку, увійшовши на Американський континент як перші люди.

Майже тридцять років тому в провінції Юньнань на півдні Китаю археологи виявили велику кількість кісток у печері Малудонг (Оленяча печера), що стало основою новітніх генетичних досліджень. Радіовуглецеве датування показало, що кісток становить приблизно 14 тисяч. років.

У гроті виявлено череп гомініна з рисами як сучасної, так і архаїчної людини. Форма черепа нагадує неандертальця, але частина мозку менша, ніж у сучасних людей. Деякі антропологи прийшли до висновку, що череп належав невідомому вимерлому архаїчному виду людини або гібридній популяції архаїчних і сучасних людей. Проте аналізи ДНК показали, що незважаючи на незвичайні морфологічні особливості, люди з Єленської печери представляли наш підвид, а не неандертальців чи денисовців.

Детальніше: (PAP)

krx / ekr /

Джерело: Fotolia

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie