Додому Світ Іспанія / Біля підніжжя Піренеїв виявлено руїни римського міста

Іспанія / Біля підніжжя Піренеїв виявлено руїни римського міста

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

Команда археологів з кількох дослідницьких центрів Іспанії виявила біля підніжжя Піренеїв на північному заході країни руїни міста, побудованого римлянами. Він був заселений між 1 і 5 століттями нашої ери

Автори дослідження пояснили, що виявлені досі руїни на місці Ель-Форау-де-ла-Тута в Арагоні доводять, що знахідка є колишнім великим міським комплексом, «зовсім невідомим» вченим.

Знайдені залишки римського комплексу свідчать, що серед інших вулиці, водопровід, міські туалети, сауни.

За словами групи археологів, у т.ч. з університетів Сарагоси, Саламанки та Політехнічного університету Мадрида, у нововідкритому римському місті також був храм із «монументальними розмірами».

Знахідки вчених показують, що невідомий центр римлян розташовувався на шляху між нинішніми містами Уеска і Памплона на площі близько 4 гектарів. Дослідники не виключають, що його площа могла бути більшою.

За словами іспанських археологів, є докази того, що після падіння міста в 5 столітті, через чотири століття, на його місці щонайменше п’ять століть існувало поселення під назвою Артеде. (PAP)

Зат / екр /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie