Додому Світ США / NASA і президент Байден показали перше зображення з космічного телескопа Джеймса Вебба

США / NASA і президент Байден показали перше зображення з космічного телескопа Джеймса Вебба

за Viktoriya
0 коментар
Фото EPA / ШОН ТЮ 07.11.2022

NASA та президент США Джо Байден спільно представили в Білому домі перше історичне зображення з космічного телескопа Джеймса Вебба. «Це найглибший і найдетальніший знімок Всесвіту, який був зроблений досі (…) Він показує світло галактик, якому знадобилося багато мільярдів років, щоб досягти нас», – підкреслили в NASA.

Це “історичний день”, заявив Джо Байден. «Це новий розділ у дослідженні нашого Всесвіту», — додала віце-президент Камала Харріс, яка також відвідала захід у понеділок.

На фото зображена колекція зірок і галактик. Керівник NASA Білл Нельсон сказав, що принаймні один зі слабких, старіших пучків світла, які з’являються на «фоні» фотографії, яка складається із зображень з різними довжинами хвиль, датується понад 13 мільярдами років тому. «Це лише маленька частина Всесвіту», — додав Нельсон.

Наступні фотографії з телескопа Джеймса Вебба NASA представить у вівторок вдень за польським часом. «Зображення з телескопа Webb нагадують світові про те, які великі речі може зробити Америка», — сказав президент Байден.

Фото EPA / ШОН ТЮ 07.11.2022
Фото EPA / ШОН ТЮ 07.11.2022

Телескоп Джеймса Вебба є найпотужнішим космічним телескопом, який коли-небудь створювався. Його будівництво коштувало близько 10 мільярдів доларів. Його запустили 25 грудня 2021 року. Він має дзеркало діаметром 6,5 метрів і веде інфрачервоні спостереження. ЗМІ визнали його наступником космічного телескопа Хаббл, який працює понад 30 років. (PAP)

sp /

Джерело: EPA / Управління по роботі з громадськістю Наукового інституту космічного телескопа

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie