Додому Світ Нова мутація Covid-19 турбує вчених, це BA.2.75

Нова мутація Covid-19 турбує вчених, це BA.2.75

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

BA.2.75, субваріант Omicron, який швидко поширюється, турбує вчених у всьому світі, зараз поширюється переважно в Індії, але його перші випадки вже виявлені, серед інших в Німеччині та США, пише в понеділок американський “Time”.

Чи може BA.2.75 спричинити більш серйозне захворювання, ніж інші варіанти Omicron, включаючи BA.5, поки невідомо.

«Ще занадто рано робити занадто багато висновків», — сказав Метью Біннікер, вірусолог з клініки Майо в Рочестері, штат Міннесота.

«Але здається, що, особливо в Індії, швидкість передачі зростає в геометричній прогресії», — додав Біннікер.

Остання мутація була виявлена ​​в кількох штатах Індії і, здається, поширюється там швидше, ніж інші варіанти, сказав Ліпі Тхукрал, дослідник із Нью-Делі. Він також був помічений у 10 інших країнах, включаючи Австралію, Німеччину, Велику Британію та Канаду, і нещодавно було виявлено три випадки в США.

Експерти стурбовані великою кількістю мутацій, які відрізняють цей новий від попередніх. Як пояснив Біннікер, деякі з цих мутацій виявляються в областях, пов’язаних зі спайковим білком, і можуть дозволити вірусу більш ефективно зв’язуватися з клітинами. Інша проблема полягає в тому, що генетичні вдосконалення можуть полегшити вірусу обхід антитіл. Водночас експерти кажуть, що вакцини та бустерні дози все ще залишаються найкращим захистом від серйозних захворювань.

Може пройти кілька тижнів, перш ніж ми дізнаємося, чи може остання мутація Omicron вплинути на долю пандемії, коментує «Time». (PAP)

kjm / tebe /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie