Додому Світ Світ / Сьома хвиля пандемії в Європі, кількість інфекцій зростає в усьому світі

Світ / Сьома хвиля пандемії в Європі, кількість інфекцій зростає в усьому світі

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Чергова хвиля пандемії Covid-19 з’явилася в багатьох країнах ЄС, в т.ч у Франції та Німеччині, а підваріанти Омікрону BA.4 і BA.5 відповідальні за зростання кількості інфекцій. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), після кількох місяців зниження кількість нових випадків інфікування у світі зростає четвертий тиждень поспіль.

Варіант коронавірусу «Омікрон» досі домінує в усьому світі, на нього припадає 92% від загальної кількості. послідовності, повідомлені в базу даних GISAID, яка збирає глобальні дані про геном коронавірусу в червні цього року. Зростає частка двох дуже заразних підваріантів BA.5 і BA.4 – перший був виявлений у 83 країнах і склав 52%. усі послідовності в GISAID в останній тиждень червня. У свою чергу BA.4 був виявлений у 73 країнах і наразі становить 12%. послідовність.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) заявило в четвер, що сьома хвиля пандемії вразила багато країн ЄС і що вакцини, які використовуються досі, хоч і забезпечують певний захист і запобігають госпіталізації та смерті, менш ефективні проти BA.4 і BA.5 підваріанти.

Експерти відзначають, що наявні на даний момент епідеміологічні дані не вказують на те, що зараження цими підваріантами спричинило більш важкий перебіг захворювання або пропорційно більше смертей, ніж попередні варіанти. Проте стрімке зростання кількості випадків призводить до зростання кількості госпіталізацій.

В Італії 8 відсотків. Виявлені наразі випадки повторного зараження після інфікування попередніми варіантами вірусу, що означає, що домінуючий підваріант BA.5 у цій країні здатний подолати захист, який виник внаслідок попереднього захворювання.

За даними ВООЗ, в європейському регіоні (куди для статистичних цілей входять Європа, Росія, Центральна Азія та Ізраїль) половина країн повідомили про принаймні 20-відсоткове збільшення кількості інфекцій в останній тиждень червня.

Найбільше заражень на мільйон жителів за останні сім днів зафіксовано у Франції (13,2 тис.), Кіпрі (12,1 тис.), Греції (11,2 тис.) та Італії (10,5 тис.), а також на Мальті (8 тис.). , у світових лідерах Німеччина (7,5 тис.) і Португалія (6,2 тис.), а трохи далі в рейтингу розташувалися Великобританія (2,8 тис.), Нідерланди (2,3 тис.), Данія (2,4 тис.) і Фінляндія. (2,3 тис.) – за даними Our World in Data. Середній показник по всьому Євросоюзу за останній тиждень становив 6,2 тисячі. інфекцій на мільйон жителів.

Нова Зеландія (13 000 заражень на мільйон жителів) зараз переживає чергову хвилю зараження Омікроном (13 000 заражень на мільйон жителів), яка вперше за два роки відкрила свої кордони для іноземних відвідувачів, та Австралія (9 900), де четверта доза вакцини від Covid-19 буде доступна людям старше 30 років. Австралійський регулятор вакцин також скоротив час очікування ще однієї імунізації з чотирьох до трьох місяців після перенесеної хвороби.

Інші країни, де за останні сім днів зафіксували дуже високу кількість заражень, це Сінгапур (11,3 тис.), Тайвань (9,5 тис.), Ізраїль (7,8 тис.).

У всьому світі було введено понад 12 мільярдів доз вакцин проти Covid-19, у тому числі понад два мільярди бустерних доз. Дві третини населення світу отримали принаймні одну дозу вакцини, і зараз щодня вводиться 5,54 мільйона. Лише чверть людей у ​​країнах з низьким рівнем доходу отримали принаймні одну дозу.

Найбільше бустерних доз на 100 жителів зафіксовано в Чилі (130), Уругваї (81), Мальті (79), Сінгапурі (77) і Південній Кореї (74). Середній показник по ЄС становить 54.

Йоанна Бачала (PAP)

від / zm /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie