Додому Світ Кава перед шопінгом сприяє витрачанню грошей

Кава перед шопінгом сприяє витрачанню грошей

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Кофеїн, спожитий перед походом по магазинах, змушує нас купувати більше певних продуктів і витрачати більше грошей, стверджують вчені в Journal of Marketing.

Вчені з міжнародної групи досліджували вплив кофеїну на індивідуальні рішення споживачів. Їхні дослідження показують, що це стимулює купівельну активність. Після кави чи кофеїновмісних напоїв ми купуємо більше певних продуктів і витрачаємо більше грошей.

Ефект кофеїну помітно сильніший у разі придбання продуктів, пов’язаних із сприйняттям задоволення, наприклад, ароматичних свічок, парфумів, прикрас. З іншого боку, він зменшується у випадку продуктів, які менше пов’язані із задоволенням, а більше з зручністю використання, таких як блокноти, кухонне начиння чи ящики для зберігання.

Порівняно з контрольною групою, яка пила каву без кофеїну або воду перед походом по магазинах, спостерігалася значна різниця в купівлі лише продуктів для задоволення, але не було істотної різниці з точки зору практичних продуктів, таких як кухонне начиння.

Ефект кофеїну помітний у людей, які випивають дві (або менше) чашки кави на день, і він знижується у тих, хто п’є більше кави.

Докладніше: www.ama.org/2022/07/19/press-release-from-the-journal-of-marketing-grab-a-coffee-before-shopping-you-may-want-to-think-twice/ (PAP)

krx / agt /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie