Додому Світ Японія / Маски, що містять сплав міді та цинку, ефективно захищають від Омікрону

Японія / Маски, що містять сплав міді та цинку, ефективно захищають від Омікрону

за Viktoriya
0 коментар
Щецин, 27.02.2021. Мешканці Щецина в maseczkach, (mb / awol) PAP / Marcin Bielecki

Розроблені в Японії маски зі сплаву міді та цинку забезпечують ефективний захист від Omicron. Їх ефективність також була підтверджена раніше в боротьбі з варіантом Дельта, повідомила в четвер японська щоденна газета “The Mainichi”.

Використовуючи спеціальну технологію, японський біолог Рюїчі Накано та металообробна компанія Yamato Shinku-Kougyo Co. розробив чотиришарові маски з мідно-цинкового волокна для захисту принаймні від двох варіантів коронавірусу.

Рюїчі Накано, доцент японського медичного університету Нара, проаналізував метали та сплави на предмет їх потенційного впливу на зупинку коронавірусної інфекції в лікарнях. Він показав, що деякі сплави міді, такі як сплави з цинком, ефективні проти вірусів. Тільки бактерії можуть боротися зі сріблом або чистою міддю.

Казумі Івамото, керуючий директор Yamato Shinku-Kougyo Co. забезпечили високу ефективність створених масок, які пройшли ретельну перевірку.

Компанія почала продавати маски в лютому за ціною 3120 ієн за упаковку з 30 масок стандартного розміру. 15 липня, після отримання сотень запитів, менші маски для обличчя були виставлені на продаж за 2700 ієн (близько 91 долара) за упаковку, а маски дитячого розміру — за 2550 ієн (близько 86 доларів) за упаковку. (PAP)

jmz / тебе /

Щецин, 27.02.2021. Мешканці Щецина в maseczkach, (mb / awol) PAP / Marcin Bielecki

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie