Додому Світ США / Пожежа в національному парку Йосеміті загрожує унікальним секвоям

США / Пожежа в національному парку Йосеміті загрожує унікальним секвоям

за Viktoriya
0 коментар
джерело: Adobe Stock

Пожежники борються з небезпечною пожежею, яка швидко поширюється в національному парку Йосеміті (центральна Каліфорнія), яка загрожує унікальному лісу секвойї. Сотням туристів довелося спішно покинути табори.

Закрито територію лісу секвої, найбільших дерев у світі, які ростуть кілька тисяч років. Інша частина парку відкрита, але повітря дуже задимлене, і неможливо насолодитися прекрасними краєвидами з оглядових точок.

Пожежники зізнаються, що приборкати вогонь дуже важко. Полум’я швидко поширюється в сухих умовах і при сильному вітрі. Для боротьби зі стихією вогнеборці використовують в т.ч пожежні літаки та бульдозери.

Ліс секвой, який називається Маріпоза Гроув, налічує понад 500 цих чудових дерев, багато з яких мають власні назви, наприклад років Grizzly Giant. Величезні стовбури деяких секвой обгорнули вогнетривкою плівкою.

На щастя, наразі вогонь, причину якого поки не встановлено, не завдав значної шкоди лісу.

Стихія також загрожує невеликому населеному пункту Вавона, що межує з парком і кемпінгом. Мешканцям і туристам наказали негайно евакуюватися. (PAP)

IU /

джерело: Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie