Додому Ігри Square Enix продає свої студії та бренд Tomb Raider за копійки

Square Enix продає свої студії та бренд Tomb Raider за копійки

за ukrop
0 коментар
Tomb Raider

Навіть у Бєдронці таких акцій немає. Японський видавець Square Enix продав свої західні студії Crystal Dynamics і Eidos-Montréal за 300 мільйонів доларів Embracer Group, до складу якої входять Koch Media і THQ.

Найбільш впізнавані студії Square були продані разом з їхніми найбільшими брендами, такими як Deus Ex, Legacy of Kain або Tomb Raider. Ситуація настільки дивна, що у випадку з останнім буквально за кілька тижнів була анонсована нова версія.

Ціна також шокує, адже 300 мільйонів доларів практично безкоштовні і на самі бренди, які були випущені разом з розробниками, можна було очікувати на більшу суму. Нагадаємо, раніше цього року Sony купила Bungie з одним брендом у рюкзаку за 3,6 мільярда доларів. З такою сумою в 300 мільйонів це виглядає як скупі чайові в придорожній закусочній.

Вишенкою на торті цієї абсурдної операції є мотиви японського гіганта. Що ж, ця транзакція покликана дати можливість почати нові підприємства шляхом інвестування в такі галузі, як блокчейн, AI або хмара. Гаразд, йти наосліп в NFT – це нерозумно, але кожен має право на помилку, але це не пояснює, чому було вирішено так дешево продати студійний пакет, залишивши на борту менше – впізнаваних, досвідчених і продуктивних команд розробників, таких як як Avalanche Studios або Polish People Can Fly.

Звичайно, не можна забути переможця цієї угоди, тобто Embracer Group. THQ досягла величезного прогресу за останні роки і стала лідером у видавництві ігор АА. Ця транзакція показує, що шведи прагнуть до більшого і незабаром можуть захотіти агресивно вийти на ринок ігор AAA.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie