Додому Ігри Перевіряємо Project Warlock 2 в Early Access

Перевіряємо Project Warlock 2 в Early Access

за ukrop
0 коментар
Екран Project Warlock 2 (1)

Щоразу, коли я описую черговий шутер, натхненний серією Doom, я тягнуся до словника синонімів. Скільки можна писати про те, що зараз така мода на створення бумер-шутерів і ці ігри з’являються як гриби після дощу? Зовсім недавно в одному з епізодів нашого подкасту я розповідав, наприклад, про геніальний Turbo Overkill. Project Warlock 2 набагато кращий, що це вже сиквел такого собі бумер-шутера і можна віднестися до чогось більшого. Мені також пощастило, що це продовження, яке може бути в дочасному доступі, але вже набагато краще за свого попередника.

Екран Project Warlock 2 (1)

Засновнику Buckshot Software Якубу Цісло ще не виповнилося двадцяти, коли він опублікував свій перший Project Warlock. Однак це не стало перешкодою створити дуже приємний шутер в стилі Hexen and Doom. Друга частина гри також є заслугою польської студії, але цього разу гра спочатку вийшла в ранньому доступі. Програмісти також могли розраховувати на підтримку гравців, адже вони зібрали на Kickstarter 30 000 євро. Однак не дивно, адже перше видання зібрало 88% позитивних оцінок із 3000 думок.

Project Warlock 2 черпає чимало з класики, зосереджується на різноманітних, великих, багатоповерхових рівнях, завжди з однаковою схемою з пошуком трьох ключів, які відкривають доступ до наступної мережі коридорів, дітей, сходів і платформ. Геймплей дуже швидкий, а труп дуже щільний, тому що на кожен рівень є кілька сотень супротивників з досить хитрого бестіарію. На високому рівні складності навіть просторове відчуття кожного рівня буде корисним, оскільки багато супротивників біжать прямо до перехрестя прицілу. Гравцям може нагадати, наприклад, серію Serious Sam. Однак, на щастя, бувають моменти, коли ми можемо перевести подих, коли ми можемо переглянути карту в пошуках боєприпасів і здоров’я, зазвичай коли якийсь перемикач чекає, щоб ми його використали. Тоді, звичайно, як за помахом чарівної палички, для нас відроджуються нові орди ворогів, і веселощі починаються заново.

Екран Project Warlock 2 (3)

Мені дуже сподобалося відчуття від стрільби, відчуття, що хоча зброї небагато, кожна з них різна і має свою силу. Час від часу ми можемо модернізувати нашу зброю і таким чином замінити звичайний кулемет на лазерний, а двостволку – на автоматичну. Коли ми додаємо навички, якими володіє наш персонаж (один із трьох доступних на даний момент), тобто здатність використовувати магію. Палмер, доступний в першій кампанії, може заморозити / підпалити ворогів, а також деякий час використовувати дві однакові зброї. Геймплей з магією виглядає краще, ніж у першій частині, де у нас були окремі точки мани. Тут все простіше – навички включають час відновлення, який можна скоротити, зібравши відповідні предмети колекціонування на дошці. Трохи про графіку – ми отримуємо справжнє ретро в 3D, де ворогами є 2.5D спрайти. Різні ефекти являють собою сукупність пікселів, що дає дуже гарний і послідовний стиль в одному зображенні.

Що далі для Project Warlock 2? Автори обіцяють загалом три кампанії, у яких три персонажі матимуть п’ять різних видів зброї та три різні навички. Зрештою, я згадав, що зброю можна покращувати чотирма способами – буде багато хорошої стрільби, я не можу дочекатися решти гри. Ймовірно, вся гра влізе в 15-20 годин, що буде непоганим результатом.

Екран Project Warlock 2 (4)

Я не бачу жодних мінусів у купівлі Project Warlock 2 прямо зараз. Звичайно, ви повинні знати, що доступна тільки перша кампанія, але її буде достатньо для цих 3-4 годин. Ви заплатите лише 60 злотих за гру, уже вдосконалену, тому я оцінюю потенційну покупку як хорошу інвестицію. Не кажучи вже про той факт, що якщо ви фанат ретро-шутерів, Project Warlock 2 вам обов’язково потрібно мати.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie