Додому Ігри Ми познайомилися з пропозицією PlayStation Plus у травні 2022 року

Ми познайомилися з пропозицією PlayStation Plus у травні 2022 року

за ukrop
0 коментар
Ps Plus

Сьогодні Sony оголосила список ігор, які надійдуть передплатникам сервісу Xbox Game Pass у травні. Є одне велике виробництво, але воно радше порадує любителів футболу.

Усі активні передплатники зможуть завантажити три ігри для платформ PlayStation 4 і PlayStation 5: FIFA 22 (разом із Pro Starter’s Pack і Icon Superstar Loans DLC), Tribes of Midgard і Curse of the Dead Gods. Пропозиція діятиме з 3 травня по 6 червня 2022 року.

PS Plus травень 2022 року

  • FIFA 22: Цю серію не потрібно нікому представляти, а пропозиція PlayStation Plus включає її найновішу версію, яка принесе ще більше емоцій, відомих зі справжніх сцен. Покращені елементи ігрового процесу дозволяють краще, ніж раніше, відображати реалізм, поведінку м’яча або прискорення гравців. Кожен може побудувати свій клуб з нуля, вибрати найкращу тактику та вибрати найкращих гравців, щоб отримати якомога більше трофеїв.
  • Племена Мідгарду: Це спільна гра, дія якої відбувається у світі скандинавської міфології. Геймплей являє собою унікальне поєднання таких жанрів, як екшн, виживання або roguelit. Завданням кожного гравця буде відбити атаки смертоносних духів і гігантських звірів, які щоночі загрожують знищити насіння священного дерева Іггдрасіль. Тільки захистивши насіння, головний герой і його плем’я можуть зупинити Рагнарека!
  • Прокляття мертвих богів: Прокляття мертвих богів — це рогалик, у якому головний гравець подорожує лабіринтом проклятого храму, повного пасток і монстрів. Головним завданням буде пошук скарбів і вічне життя. Час подорожувати в глибини лабіринту і боротися з наступними хвилями монстрів. Кожен гравець зможе використовувати широкий арсенал мечів, списів, луків і вогнепальної зброї, а також світлу і темну механіку.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie