Додому Ігри Destiny 2 – Сезон мучених розпочався

Destiny 2 – Сезон мучених розпочався

за ukrop
0 коментар
Destiny 2 Sezon Udręczonych

Сьогодні в Доля 2 Розпочався сезон Tormented, в якому гравці змушені повернутися на знищений корабель Калуса – Левіафан.

Рейнджери зіткнуться з кошмарами з минулого, використають оновлені підкласи Sun 3.0, візьмуть на себе роль М’ясника та візьмуть на себе косу. Сезон мучених триватиме до 23 серпня.

Season of the Afflicted приносить ще більше активності та вмісту для всіх гравців.

  • Зупиніть кошмари (безкоштовно для всіх гравців) – Зло ховається в корпусі брудного корабля Імператора. Викликайте найнебезпечніші кошмари та очищайте їх вогнем.
  • Відрізання – Дослідіть лабіринти Підчереві Левіафана, дізнайтеся, що насправді криється за зловісними планами Калуса, і розберіться з кошмарами, якими він керує.
  • нд 3.0 (безкоштовно для всіх гравців) – Sun є ще одним підкласом, який був повністю перероблений за допомогою системи вільно конфігурованих аспектів і фрагментів. Розпаліть свою творчість, відкрийте для себе нові конфігурації та доведіть, що для боротьби з вогнем завжди вдалий час.
  • Екзотична зброя Intruder (Безкоштовно для всіх гравців) — володійте екзотичною зброєю Shiro-4 під час повернення в Destiny 1 і блискавки освітлюють тьмяне золото в звивистих коридорах Левіафана. Власники сезонного абонемента можуть одразу розблокувати цю зброю.
  • Новий сезонний абонемент, спорядження, модифікації, оновлений Solstice та багато іншого!

Новинка в магазині Eververse — це сезон «Срібний набір страждаючих». Рейнджери, які придбають його, отримають Емоцію «Паперовий вітряк» разом із 1700 срібла (1000 + 700 бонусів), які вони можуть використати для покупки сезонів, косметики та іншого!

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie