Субота, 27 Квітня, 2024
Головна Фінанси Ціни на продукти в Україні в гривнях сьогодні на ринках

Ціни на продукти в Україні в гривнях сьогодні на ринках

Anastasia
0 коментар
Ціни на продукти в Україні

Статистичні дані Держкомстату стверджують, що рівень цін на соціально-значущі групи товарів протягом 2019 року падали щомісяця. Зазначений показник безпосередньо пов’язаний з показником інфляції. До серпня 2019 року він досяг 9,1%, до жовтня повинен опуститися до 7,7%. Нікому невідомо, чи збудуться прогнози, але Нацбанк планує будь-якими шляхами досягти показника 6,3%. Експерти впевнені, що подані в статистику дані є нічим іншим як дезінформацією, і цін будуть традиційно зростати. Тому, якими будуть ціни на Україні на продукти сьогодні в 2020 році, залежить від прийнятих в екстреному режимі рішень Уряду. При стабілізації ситуації в країні в кращому випадку вони повинні залишитися на сьогоднішньому рівні.

Ціни на продукти в Україні

Що думають про підвищення цін в уряді?

Експерти обурені брехнею уряду і співробітників статистики, які міркують про зниження рівня інфляції. Досить подивитися показники аграрної галузі в 2019 році. Рівень цін на овочі в 2019 році можна назвати рекордно високими. Вони викликали “цибульний шок” у населення. Як підготуватися до зими з мінімальним рівнем заробітної плати, залишається питанням.

В деякій статистичній інформації зазначено, що подорожчання мало місце, при цьому воно було незначним, близько 7%. Про які відсотки може йти мова, якщо ціни стали рости з шаленими темпами? У 1 півріччі українці на власні очі побачили це. Ціни на продукти в Україні в гривнях сьогодні на ринках, в зіставленні з 2018 роком склали (2018/2019года):

  • картопля-5-8 грн./12-20 грн.;
  • цибуля – 6 грн./ 12-15 грн.;
  • морква-2-3 грн./ 7-15 грн.;
  • сало-40 грн./100 грн.

Як видно, ні про які 7% зростання, мови не може бути. Тому, надані статистикою дані потребують додаткового перегляду та вжиття урядом відповідних заходів.

Ціни на продукти харчування в Україні в гривнях-причина зростання
Свіжі новини про реальну вартість овочів отримані від голови українського селянства. Він же і дав пояснення причин різкого збільшення цін на овочі та продукти харчування.

Ціни на продукти

Картопля і яблука


Практично кожен українець помітив, як підскочили ціна на картоплю і яблука. Вартість обох одиниць продукції зросла однаково. Як заявляють сільгоспвиробники, причина зростання полягає в нестабільності погодних умов. Тому, в 2019 році очікується низька врожайність картоплі і яблук, що тягне збільшення вартості овочів.
Другою причиною низької врожайності і високої вартості овочів є мала частка підприємництва, що займається сільськогосподарським бізнесом.

Відсутність фахівців, зацікавлених у винаході нових технологій зіграло свою роль. Тому не виключено, що ціни на продукти в Україні 2020 в гривнях сьогодні на ринку Києва будуть вище, ніж у жовтні-грудні 2019 року.

Капуста, цибуля, помідори, перець

Прогнози аналітиків показують зниження цін на зазначені культури в 1,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Збільшення кількості посівних площ зіграло свою роль. Кількість продукції збільшилася, вартість зменшилася. При цьому не варто сподіватися, що до Нового 2020 року ціни впадуть. Вони стануть трохи вище в зв’язку з наближенням множинних свят.

Хліб, м’ясо, молоко

Прогноз щодо хлібобулочної продукції неоднозначний. Експерти впевнені, що відбудеться зростання, і складе він близько 20%. Тваринницька і молочна продукція також зросте на 10-20%, що пов’язано зі зменшенням кількості фермерів і великої рогатої худоби. Очікується, що вартість продукції в січні 2020 року збільшиться на 20%.

Вихід з кризи знайдений!

Призупинити зростання цін у 2020 році допоможе нова політика України. Проект бюджету на Новий рік розрахований на стабілізації економіки та підвищення рівня обороноздатності країни. Тому, особливу увагу буде приділено, збільшенню кількості сільгоспвиробників, створенню комфортних умов для розвитку малого та середнього підприємництва.

Фізичні особи-підприємці на 4 групі оподаткування матимуть м ассу переваги, завдяки яким бізнес стане більш прибутковим. Особливу увагу уряду буде приділено держрезерву, який на сьогоднішній день можна вважати повністю знищеним. Планується, що 2020 року основна частина сільськогосподарської продукції буде закуповуватися не в Узбекистані та Єгипті, а вирощуватися нашими фермерами. Тільки таким чином можна забезпечити гідний запас продуктів харчування і домогтися зниження цін на соціально-значиму групу товарів. Поки що вартість продукції зростає, ціни на продукти в Україні в 2020 році в гривнях сьогодні, таблиця яких опублікована в інтернет-джерелах, є прямим підтвердженням вказаному факту.

Резюме

Обраний у 2020 році курс України спрямований на стабілізацію економіки та підвищення обороноздатності країни. У новому році держава направила сили на підтримку власних виробників, здатних припинити збільшення зростання цін. Що буде далі, залежить не тільки від рішень Уряду, а й від людського чинника.

You may also like

Залишити коментар

logo-white-pm01b2b7nunhv7th1h0wv9paqywf0y9jkmr1fsjdd2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy