Додому Ігри Techland працює над новою грою AAA Action-RPG і шукає співробітників

Techland працює над новою грою AAA Action-RPG і шукає співробітників

за ukrop
0 коментар
Nowa Gra Techlandu Grafika Koncepcyjna

Після успіху Dying Light і Dying Light 2 Stay Human Techland шукає співробітників для свого наступного амбітного проекту. Це буде AAA Action-RPG з атмосферою фентезі відкритого світу.

Techland вже почав роботу над майбутньою грою деякий час тому, але тепер вона ось-ось розгорнеться повним ходом. Тож для роботи потрібні додаткові руки, а список необхідних спеціалістів вражає. Наразі команда, відповідальна за новий IP Techland, має дійсно дивовижні таланти, які раніше працювали у великих студіях над гучними проектами. Нижче наведено кілька імен, які сильно стимулюють уяву та очікування:

  • Кароліна Стачира – Нарративний директор, раніше співпрацював з CD Projekt Red над The ​​Witcher 2: Assassins of Kings, The Witcher 3: Wild Hunt та доповненнями DLC до цих продуктів.
  • Аркадіуш Боровик – Ведучий розповіді, раніше співпрацював із CD Projekt Red над The ​​Witcher 2: Assassins of Kings, The Witcher 3: Wild Hunt та доповненнями DLC до цих продуктів.
  • Бартош Охман – Режисер Open World, раніше працював над такими постановками, як Cyberpunk 2077 або The Witcher 3: Wild Hunt.
  • Маріо Мальтезос – креативний директор, у минулому працював з такими компаніями, як Ubisoft (Принц Персії: Піски часу), Warner Bros (Божевільний Макс) та Microsoft.
  • Девід МакКлюр – Провідний дизайнер ігор, раніше пов’язаний з Arkane Studios (Deathloop), Deep Silver і Playground Games.
  • Кевін Куейд – Провідний аніматор з більш ніж 8-річним досвідом роботи в Guerilla Games під час роботи над такими назвами, як Horizon Zero Dawn та його розширення The Frozen Wilds.
  • Марцін Сурош – Головний дизайнер UI/UX з дивовижною здатністю точно визначати потреби гравців, які раніше були членом People Can Fly.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie