Компанія Uklon оголосила про старт закордонних автобусних рейсів під брендом Uklon Travel Bus. Перші маршрути з’єднають Київ з Варшавою та Одесу з Кишиневом.
Пілотний етап та дати
На початковому етапі пасажирам доступні два популярні напрямки. Цей пілот дозволить перевірити модель перед розширенням на інші маршрути. Перший рейс вирушить 20 липня 2026 року.
Uklon Travel Bus продовжує розвиток сервісу Travel, запущеного в березні. Раніше користувачі купували квитки в інших перевізників. Тепер додаються рейси, організовані Uklon, а перевезення виконує партнер-перевізник. Компанія відповідає за продаж квитків, якість сервісу та підтримку пасажирів. Квитки доступні в застосунку та на сайті Uklon. Сервіс об’єднує міські поїздки й міжміські перевезення в одному застосунку.