Київ планує влити 3 млрд грн у Київміськбуд для добудови житла

Будівництво багатоповерхівки Київміськбуду для добудови житла в Києві

Проєкт рішення зареєстровано в Київраді

У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію ПрАТ «ХК «Київміськбуд» на три мільярди гривень. Документ передбачає збільшення статутного капіталу товариства для стабілізації його фінансового стану.

Проєкт підготували три постійні комісії Київради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності; з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу; з питань власності та регуляторної політики.

У разі ухвалення рішення та виділення коштів у бюджеті Києва на 2027 рік гроші спрямують на придбання акцій додаткової емісії холдингової компанії.

Що це дасть інвесторам і місту

Кошти дозволять стабілізувати фінансовий стан компанії, продовжити будівництво житлових об’єктів, завершити роботи та ввести їх в експлуатацію у 2027–2028 роках.

Завдяки попередній докапіталізації у розмірі 2,56 млрд гривень «Київміськбуд» уже відновив роботи на 11 об’єктах. У 2026 році компанія планує ввести в експлуатацію шість житлових комплексів разом із зовнішніми інженерними мережами.

«Це рішення є критично важливим, воно дасть необхідний ресурс для підтримки динаміки на майданчиках. Наше головне завдання — добудувати кожен об’єкт і виконати всі зобов’язання перед інвесторами», — зазначив голова правління «Київміськбуду» Валерій Засуцький.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *