Де можна зробити ультрафіолетовий друк на склі


За прикладом європейських країн, на вітчизняний ринок повільно, але впевнено входить ультрафіолетовий друк на склі. Ця технологія є революційним ривком, вона повністю змінює сприйняття сучасної рекламної продукції.

 • На сайті https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli можна вибрати всі види УФ друку на скляних та інших поверхнях. Для виконання замовлення застосовується сучасний ультрафіолетовий принтер, що дозволяє відтворити всі кольори на склі, включаючи білий. За максимально короткий термін замовник отримує високоякісну продукцію з яскравим, чітким зображенням, яка, напевно, довгі роки радуватиме власників.
 • Де актуальний друк на склі?


  Прогрес у галузі виготовлення внутрішньої та зовнішньої реклами відриває «нові двері» для реалізації ідей, можливість впроваджувати цікаві рекламні експерименти, поєднувати сучасні матеріали.
  Ультрафіолетовий друк на склі проводиться досить швидко, тому для нанесення зображення немає необхідності виконувати складні вітражі, використовувати трафаретні техніки. Тепер це робиться набагато швидше із застосуванням ультрафіолетового стрункого принтера.
  Ультрафіолетовий друк на скляній поверхні дозволяє стильно та креативно виконати такі рекламні проекти, як:
  • Інформаційні стенди;
  • Вітрини;
  • Нагородну продукцію;
  • Задекорувати вікна, дзеркала;
  • Прикраси ванних кімнат;
  • Виконання стильного кухонного фартуха;
  • Цікава сувенірна продукція;
  • Декор інтер’єрів, меблів (скляних столів, полиць, стелажів);
  • Виготовлення композицій зі скла;
  • Нанесення друку на годинникові механізми або захисне скло;
  • Брендування посуду.

  Переваги


  Технологія вигідно відрізняється від аналогових видів друкарських послуг як стильним зовнішнім виглядом, а й практичними перевагами.
  УФ друк проводиться досить швидко, не потрібно витрачати час на підготовку матеріалів, поверхонь. Дана методика на рівень вище за якістю, ніж аналогові друкарські послуги, такі як плівка, що клеїться, і т.д.
  Крім цього є плюси та мінуси ультрафіолетового друку на склі, наприклад:

  1. Готова продукція з УФ друком толерантна до впливу сонячних променів, агресивного впливу атмосферних опадів, після тривалих дощів, морозів малюнок на склі не змінює свого первинного вигляду. Завдяки цьому саме УФ-друк є найбільш затребуваним способом нанесення рекламних слоганів на зовнішню рекламу, фасадну продукцію.
  2. Доступна вартість виконання технології нанесення, а також оперативність, незалежно від типу скла, дзеркала.
  3. Універсальність застосування, за рахунок чого УФ друку доступна для будь-якої основи, скло, триплекс, дзеркало і т.д.
  4. Яскравість та насиченість зображення, можливість нанести складні малюнки, якісно відобразити найдрібніші деталі.
  5. Міцність, довговічність готового виробу, за рахунок того, що зображення миттєво полімеризується та твердне під впливом УФ ламп і надовго запікається на склі.
  6. Стильно виглядає ультрафіолетовий друк білим кольором, щоб можна було отримати рекламну продукцію на білому або прозорому фоні.
  7. Друк на скляній поверхні можна виконувати як вибірково на частині скла або повністю на всій поверхні. Це актуальна технологія виготовлення стильних і функціональних офісних перегородок, товарів для зонування приміщення.
   Універсальність використання технології дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення з обробки приміщення, виготовити рекламу, що привертає увагу.
   Де і як замовити УФ-друк?

   Для вибору найбільш оптимального формату, підбору роздільної здатності зображення можна попередньо зв’язатися з менеджерами, він із задоволенням дадуть відповідь на все питання по термінах і вартості. На сайті можна уважно вивчити фото прикладів ультрафіолетового друку на склі.
   Ультрафіолетовий друк проводиться на матеріалах замовника або компанії, це відноситься до зображення. При необхідності досвідчені дизайнери готові підібрати, виготовити його на індивідуальне замовлення.
   За готовою продукцією з нанесеним друком легко доглядати, скло не боїться обробки миючим засобом. Тому скло з УФ печаткою актуальне для кухонного фартуха, його легко можна відмити від жиру, пилу та бруду.
   Для нанесення зображення використовується високоякісне чорнило, стійке до перепаду вологості, тому скло з ультрафіолетовим друком часто використовується для декорування ванних кімнат, саун. При цьому товар залишається міцним, надійним, може використовуватись як альтернатива керамічної плитки.

  Добавить комментарий