Нові тарифи 2021 Водафон в Україн

Компанію Водафон не можна віднести до монополістів українського ринку, але вона справно забезпечує зв’язок на 2/3 території країни і особливо стабільно працює на території великих населених пунктів – міст-мільйонників.

Інформацію на тему: Нові тарифи 2021 Водафон в Україні, офіційний сайт висвітлює скупо. Основна інформація поточного року-припинення дії вигідних користувачам (застарілих) пропозицій, підвищення розцінок на інші.

Нові тарифи 2021 Водафон в Україні

Лідер бюджетних пропозицій

Якщо розташовувати тарифи Vodafone (Водафон) в своєрідному рейтингу по ціновій доступності, можна виявити, що найвигідніший знаходиться в кінці списку одержуваних бонусів. Пакет сімейний, який по кишені навіть людям з обмеженими фінансовими можливостями, означає, що споживач отримає:

  • спілкування в месенджерах без обмежень;
  • 1Гб на весь безліміт тарифного плану;
  • контактування з клієнтами цього мобільного оператора в необмеженому обсязі;
  • додаткову послугу, підключення якої дасть 100 хвилин, щоб дзвонити на телефон з іншим оператором.

В якості додаткових прерогатив і бонусів користувачам обіцяють значне підвищення якості зв’язку, яке стало можливим завдяки встановленню нового обладнання, (кошти на нього отримані завдяки збільшенню кількості абонентів, за офіційною версією і торішньому підвищенню розцінок). Втім, це давно вже очікуване щорічне явище в Україні, викликане не тільки значним зростанням податків, а й розцінками на енергоносії та споживання електроенергії.

Побіжний огляд

Тарифи Vodafone Україна 2021-це великий перелік, в якому мирно сусідять подорожчали торішні, оновлені і навіть деякі нові пропозиції, об’єднані в серії під варіабельними назвами. Користувачеві слід бути особливо обережним і уважно вивчати умови кожного, в якому до основної назви додані додаткові цифробуквенні позначення:

  1. На Просто Супер запропонують хвилину за 40 копійок, відсутність абонплати і трохи Інтернету стандартної швидкості. Тариф з аналогічною назвою і позначкою 0,50 дешевше дзвінки на мережу іншого оператора, і це – єдина відмінність. У тарифі Просто Супер з назвою Одеський-дають не 50, а 100 Мб Інтернету. Той же тариф, озаглавлений Легкий, поки відсутній в описах на офіційному сайті.
  2. Водафон Супернет, на відміну від сімейного, розрахованого на просте людське спілкування. У ньому є необмежена кількість інтернет-трафіку і навіть трохи дешевого роумінгу. Правда, вигідним він стане тільки при покупці абонемента на рік, і це – вагома сума навіть у гривні. У серії є підрозділи про, Анлім і перш, ніж купувати пакет з таким додатком, потрібно уважно вивчити всі прерогативи, бонуси і підводні камені, співвіднести їх зі своїми повсякденними нагальними потребами.
  3. Девайс теж позиціонується, як Бюджетна пропозиція, але це не нові тарифи Водафон в Україні, а вже перевірені часом. С — для просунутих користувачів, які використовують сучасні технології отримання інформації через розумні пристрої. На додаток-доступ до соцмереж і спілкування. М дозволяє отримати 12 ГБ інету з відмінною якістю і навіть рік без абонплати, завдяки окремій опції. Л дає 30 Гб Інтернету і коштує близько 130 грн/міс.
  4. Є ще контрактні пакети RED, промарковані теж, як розміри одягу М вважається хорошим варіантом для любителів спілкування (по мобільному і в Інтернеті). Є 100 безкоштовних СМС. На відміну від нього L пропонує більше Інтернет-трафіку і збільшує число безкоштовних хвилин для спілкування.
Нові тарифи Водафон в Україн

Можна уважно вивчити лінійку пропозицій Ультра, які теж входять в список пропозицій за контрактом. Наприклад, ультра-ВІП — це не тільки свій власний менеджер і безліміт всередині країни, але і величезна кількість хвилин на дзвінки за кордон, 2,5 тисячі текстових повідомлень, безкоштовних для клієнта, готового розщедритися на оплату.

Примітно, що найдетальніша інформація за пропозиціями Водафон для громадян України знайшлася не на офіційному сайті компанії, а в статті туроператора з Росії, де всі розцінки в гривні паралельно вказуються в рублях. Мабуть з цієї причини складно визначити, який тариф ще актуальний і скільки коштує в реальному часі, так як немає докладного опису і достовірної інформації, прив’язаної до точних дат. Водафон так і не стане на ринку мобільного зв’язку України монополістом.

Окремою главою

В Інтернеті можна знайти докладний опис на тему, які надає тарифи Водафон Україна для Донецької області і непокірного Луганська. Ніяких особливих пропозицій на території ЛДНР у Водафон немає. Після зимового підвищення розцінок, мобільний оператор залишив тільки один-єдиний тариф під назвою смартфон стандартний. Жителі невизнаних республік, перманентно живуть в умовах суворих обмежень і періодичних обстрілів, теж потребують мобільного зв’язку, хоча б для отримання новин і підтримки від родичів і друзів.

Скарги на погану роботу компанії надходили неодноразово, але провайдер пояснював такого роду збій то поганою роботою обладнання під обстрілами, то недостатньою кількістю роумінгу і малим прибутком. Рішення, що викликало шквал обурених відгуків про залишення тільки одного тарифу, невигідно для жителів республік, але дозволяє влегку заробити грошей, не займаючись ні оновленнями, ні установкою іншого обладнання.

Тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2021 році, як і для Луганська з областю – це Водафон стандартний, єдиний і невигідний. Подобова оплата (3 гривні, які, за запевненням оператора, нібито стягуються тільки за умови користування зв’язком), низька якість Інтернету, обмеженого в місяць 500 Мб, кожне СМС за гривню і півтори – за 1 хвилину на всі інші мережі (в деяких тарифах для України – це ціна дзвінка на стандартний телефон).

Хотілося б вірити, що вибірковість у пропозиціях абонентам продиктована не політичними міркуваннями, а реальними технічними труднощами. Однак з огляду на Походження провайдера, на це не залишається ніякої надії.

Добавить комментарий