Модні короткі чоловічі стрижки 2021 з фото

Причиною, чому чоловіки вважають за краще перукарню барбершопу полягає не тільки в приємній атмосфері, а й якість самих зачісок, які в них роблять. І перш ніж вирушати стригтися, рекомендується дізнатися про найбільш популярні чоловічі стрижки короткі модні, які роблять в барбершопах, і їх відмінні риси.

Чоловічі стрижки короткі модні – переваги

Якісні чоловічі стрижки підкреслюють індивідуальність образу, фінансову спроможність, додають акуратності. Головні переваги обслуговування барбершопі https://www.barberq.com.ua/blog/korotki-cholovichi-stryzhky/ наступні.

Висока якість

Стрижки виконують майстри, які мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Це пов’язано з тим, що при прийомі на роботу виконується жорсткий відбір, а власники цих закладів регулярно направляють своїх співробітників на курси. Також зачіски, що виконуються в таких закладах, виглядають акуратніше за рахунок того, що:

  • строго дотримується техніка робіт;
  • майстри використовують професійні інструменти;
  • миття голови і укладання волосся виконуються із застосуванням дорогих засобів.

Барбер використовує машинки для стрижки, які мають високу потужність, гостроту і точність.

Атмосфера

У такі заклади приходять не тільки для того, щоб зробити привести шевелюру чи бороду в порядок, але і просто приємно провести час. Приміщення в чоловічих салонах мають унікальний дизайн, який найчастіше виконаний в брутальному стилі. Крім цього, тут:

  • пропонують напої (від кави і какао до лікеру і віскі);
  • можна приємно поговорити з майстром;

Доступні інші додаткові послуги, якими цікавляться чоловіки.

Ціна

Одне з найбільш кидаються в очі відмінностей – вартість стрижки в барбершопі в кілька разів вище, ніж в перукарні. Це якраз і обумовлено якістю і атмосферою, яка панує у відповідних закладах. Так, якщо до перукаря приходять, щоб просто привести волосся в порядок, то до барберу – щоб створити кращі чоловічі стрижки короткі молодіжні, стильний образ і добре провести час.

Як стрижуть в барбершопах?

Перед тим, як направлятися в барбершоп, слід дізнатися, які існують види барбер стрижок зараз. Найбільш модні зачіски згадані нижче.

Фейд (Fade)

Існує 3 види Фейд технік: low, mid, high.

Перша ближче до класики. Цей стиль відрізняється тим, що лінія згасання розміщується близько до кордону, де волосся припиняють рости.

High є найбільш екстремальним варіантом. Передбачає яскравий контраст між довгим волоссям у верхній частині голови і короткими на висах і потилиці.

Mid — щось середнє між low і high. Лінія контрасту проходить приблизно посередині скронь і потилиці.

У барбершопах стрижки Fade можуть відрізнятися і по м’якості переходу. Для досягнення максимального контрасту волосся повністю збривають за допомогою бритви, а для створення неявної межі залишають довжину в 3 мм. Конкретний варіант підбирається виходячи з форми обличчя клієнта. Наприклад, для овальної краще підходить фейд з більш м’якою кордоном.

У барбершопах коротка стрижка fade є першою за популярністю. Її відрізняє те, що вона легко формується, відмінно виглядає і за нею просто доглядати.

Кроп (Crop)

Другий за популярністю короткою зачіскою в барбершопі є Кроп. Чоловічі стрижки на коротке волосся з поголеними скронями походять від англійського слова crop, що перекладається, як «обрізати». Її відмінна риса-чітка, отстріженная чубчик і об’ємна, текстурная верхівка. Для формування скронь застосовується техніка Fade. Тобто вони виголюються або повністю, або частково.

Зовні таке оформлення волосся нагадує кепку, де верхівка виступає в якості основи, а чубчик – козирка.

Квифф (Quiff)

Відмітна особливість її полягає в подовженою чубку. Вона зачісується назад. На перший погляд здається, що в її формуванні немає нічого складного. І від частини це дійсно так. Підстригти людини не складає великих труднощів. Куди складніше — укладати волосся потрібним чином.

Цікаво! Quiff підходить як молодим чоловікам, так і дівчатам. Її можливо робити як на коротких, так і довгому волоссі.

Також перукарня пропонує масу інших чоловічих стрижок, як помпадурз проділом, андеркат та інші.

Топкнот (Topknot)

Якщо у людини овальна або кругла форма обличчя, то йому слід замовити в барбершопі зачіску Топкнот. А якщо у нього є ще й густа довга борода, то Topknot є для нього ідеальним варіантом. Як правило, ця стрижка передбачає зав’язування волосся в пучок або косичку. В цілому образ виглядає сучасно, в відповідності з модними тенденціями.

Резюме

Віддавши перевагу нашій перукарні Вам гарантовано індивідуальне обслуговування кращими спеціалістами, консультаційна допомога у виборі стрижки відповідно до образу та манер. Зв’язатися з нами для заказу послуги можна за телефоном та в онлайн-режиме. Чекаємо ваших дзвінкові!

Добавить комментарий