Тарифи МТС Україна для Луганської області у 2022 році

Тарифні плани Водафон для Донецької та Луганської області відрізняються від пропозицій для інших регіонів країни. Телекомунікаційна компанія є прихильником політики клієнтоорієнтування та підбирає індивідуальні підходи до споживача, саме це і послужило появі регіональних тарифних планів і сьогодні не викликає подиву у користувачів мережі.

Найкращі тарифи МТС Україна для Луганської області 2022 та Донецька

Тарифікації в «ОРДЛО» відрізняються не лише наявністю індивідуальних пропозицій, не доступних на решті України, а й неможливістю підключити стандартні тарифні пакети. Південно-східний регіон повністю відокремлена територія з тарифікації та доступних пропозицій компанії. Зумовлено це специфікою потреб клієнтів та бажанням оператора стільникового зв’язку знайти рішення, здатні задовольнити користувача.

На жаль, свій відбиток накладають і проблеми з підтримкою якості зв’язку і витрати на утримання мережевих приладів і станцій, що продовжуються, бойові дії і супутні їм фактори, у вигляді знищення засобів комунікації, які призводять до проблем з обладнанням і неможливістю їх швидко ліквідувати, що збільшує витрати компанії на підтримку мережі.

Vodafone Україна все ж таки переведе абонентів ОРДЛО на єдиний тариф

Для мешканців Донецької та Луганської області, а також окупованої території «ОРДЛО» доступний єдиний тарифний план «Смартфон стандартний», на жаль, інших пропозицій, у 2022 році, як і в попередньому 2021, на даний момент немає. Для підключення можливі 2 варіанти тарифікації: з оплатою за день користування та місячним абонементом.

Виходячи з того який план обрано доступні наступні тарифи МТС Україна для Луганська та Луганської області 2022:

  1. Денний тарифний пакет із місячною підпискою: необмежені дзвінки всередині мережі, 1,5грн. на телефонні номери інших операторів, мобільний інтернет 50МБ на день, 500МБ на місяць. Передача повідомлень 1 гривня при місячній підписці у пакеті.
  2. Чинний тарифний план важко назвати ідеальним для абонента, але, на жаль, на даний момент він єдиний для цього регіону.

Тарифи МТС Україна для Луганської області у 2022 році

У 2022 році населення Луганської та Донецької області та не підконтрольній Україні «ОРДЛО» почали розглядати варіанти заміни тарифного плану на більш вигідний, який мав би можливість необмеженого зв’язку для спілкування з рідними, родичами, друзями, які перебувають на неокупованій території.

У 2022 році у «ЛДНР» далі діє тарифний план «Водафон» та «Смартфон Стандарт». Місячна абонентська плата для першого буде вісімдесят гривень, для другого – дев’яносто гривень. Передбачено подобову оплату, яка коливається від двох до трьох гривень. Мінімальний пакет безкоштовного інтернету та невигідні умови для дзвінків у РФ та закордон.

Наприкінці 2020 року та на початку 2022 року компанія Водафон обіцяла переглянути тарифікацію абонентів (можливо буде актуальний тариф Водафон Лайт), але на сьогоднішній день з переміщень у цьому напрямку не спостерігається.

Із достовірних джерел надходить інформація, що у 2022 році розглядається можливість підвищення ціни на тарифні плани Водафон Україна для Донбасу на 20-30 гривень. Для цього є низка причин щодо затвердження керівництва компанії:

  • Збільшене навантаження на обладнання та додаткові фінансові витрати, пов’язані з цим.
  • Будівництво нових інфраструктурних об’єктів та покращення якості зв’язку у віддалених районах Луганської та Донецької області.
  • Низька частка прибутку компанії від надання послуг роумінгового зв’язку, який є суттєвим відсотком рентабельності компанії.

Розглядаючи тарифи Водафон для Луганської області, рекомендується звернути увагу на такі моменти:

  • Визначте для себе функціонал у пакеті, який найбільш вам затребуваний.
  • Подивіться телефонну книгу та історію дзвінків, так ви зможете визначити, як часто ви телефонуєте на телефонні номери інших операторів та закордон.
  • Для передачі текстових повідомлень, що частіше ви використовуєте меседжери та інтернет або SMS листи.
  • Частота використання інтернету, в кожному смартфоні є ця функція в установках телефону.

На жаль, на сьогоднішній день немає передумов для покращення тарифікації або розширення пропозиції компанії для своїх абонентів, на території Луганської та Донецької області, через перераховані вище проблеми та продовження бойових дій.

Люди переживають за рідних на іншому боці та продовжують користуватися доступними пакетами, незважаючи на те, що в деяких тарифних планах вартість СМС або дзвінка прирівнюється до ціни зв’язку з міським номером телефону. Компанія не поспішає вирішувати цю проблему, немає необхідності розробляти систему бонусації, акційні пропозиції та нові тарифні плани завдяки отриманій монополії на описаних вище територіях.

Добавить комментарий