Додому Світ Виявлено ген, який сприяє розвитку м’язів

Виявлено ген, який сприяє розвитку м’язів

за Viktoriya
0 коментар
Adobe Stock

Австралійські вчені знайшли ген, який активується під час будь-яких видів вправ і стимулює ріст м’язової сили. Відкриття може призвести до терапії з перевагами фізичних вправ.

Команда з Університету Мельбурна дослідила, як різні типи вправ впливають на хімічний склад м’язів. Таким чином вчені виявили, що певний ген – C18ORF25 – активується при всіх типах вправ і сприяє збільшенню сили.

Австралійська група разом з колегами з Данії проаналізувала матеріал, зібраний у волонтерів у вигляді біопсії в різних ситуаціях – у спокої, після вправ на силу і витривалість і швидкого бігу. Експерименти показали особливу важливість гена C18ORF25.

Дослідники говорять про численні потенційні переваги цього відкриття.

«Ми знаємо, що фізичні вправи можуть допомогти вилікувати та запобігти різноманітним хронічним захворюванням, включаючи діабет, серцево-судинні захворювання та багато видів раку. Тепер ми сподіваємося, що краще розуміння того, як різні види фізичних вправ справляють вплив на здоров’я на молекулярному рівні, дозволить розробити кращі методи лікування, – сказав експерт доктор Бенджамін Паркер, автор дослідження, опублікованого в Cell Metabolism.

Більше інформації: (PAP)

Марек Матач

мат / екр /

Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie