Додому Світ Відеоігри змінюють мозок, покращуючи вашу здатність приймати рішення

Відеоігри змінюють мозок, покращуючи вашу здатність приймати рішення

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Люди, які часто грають у відеоігри, приймають рішення швидше й точніше на основі сенсомоторної інформації, кажуть дослідники з Університету штату Джорджія.

Їхні висновки були опубліковані в журналі «Neuroimage: Reports» (DOI: 10.1016 / j.ynirp.2022.100112).

Для дослідження було набрано 47 студентів, 28 з яких регулярно грали у відеоігри. Учасники проходили МРТ-обстеження, під час якого вони бачили в дзеркалі рухомі точки, а їх завданням було натискати ліву або ліву кнопку в залежності від напрямку руху крапок. Гравці виявилися швидшими та влучнішими.

Аналіз зображень мозку показав, що ці відмінності були пов’язані зі збільшенням активності вторинної моторної кори та таламуса, зон, відповідальних за обробку зорово-моторних вхідних даних у мозку гравців.

«Ці результати вказують на те, що відеоігри можуть покращити деякі підпроцеси сенсорики, сприйняття та аналізу, покращуючи здатність приймати рішення на основі сенсомоторної інформації. Відеоігри, отже, можна використовувати як частину когнітивної терапії», – підсумовують автори. (PAP)

ковдра / зан /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie