Додому Світ Померлим пацієнтам імплантували два серця трансгенних свиней

Померлим пацієнтам імплантували два серця трансгенних свиней

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

Команда NYU Langone Health пересадила два серця, взяті від генетично модифікованих свиней, двом людям, які раніше померли. Експеримент є великим кроком до рятівної, безпечної трансплантації органів тварин.

Хірурги з NYU Langone Transplant Institute повідомили про величезні успіхи в галузі трансплантології.

У ході кількагодинної операції вони імплантували два серця, взяті у свиней, раніше померлим пацієнтам. Потім органи контролювали протягом 3 днів.

За цей час лікарі не зафіксували ознак відторгнення трансплантата, а серця працювали нормально за допомогою лише стандартних ліків.

Досягнутий успіх значною мірою є результатом 10 генетичних модифікацій, яких зазнали тварини. Вони вимкнули 4 гени свиней і додали 6 генів людини. Завдяки цьому вдалося уникнути відторгнення трансплантата та домогтися його кращої взаємодії з організмом людини. Для захисту від можливих заражень вірусами свиней також використовувався новий тип процедури.

Інфекційний контроль не виявив цитомегаловірусу свиней або латентних ретровірусів свиней, що можуть викликати занепокоєння.

«Наша мета — інтегрувати процедури, типові для звичайних щоденних трансплантацій серця з використанням зоонозних органів, які нормально функціонуватимуть без додаткової підтримки з боку неперевірених пристроїв або ліків. Ми маємо намір продемонструвати, що клінічні випробування можна розпочати з використанням нового джерела органів і перевірених методів трансплантації, які ми вдосконалили в Інституті трансплантації Лангона Нью-Йоркського університету», — наголошує доктор Надер Моазамі, який керує процедурою.

«Це перший крок до глибокого розуміння механічних, молекулярних та імунологічних аспектів ксенотрансплантації серця та її можливого використання стандартних клінічних процедур та інструментів», — каже експерт доктор Алекс Рейентович.

Фахівці американської команди пояснюють, що трансплантації, проведені померлим пацієнтам, є критичним методом дослідження, який дозволяє отримати необхідну інформацію. Завдяки їм найближчим часом можна буде рятувати життя.

«Наша кінцева мета — вирішити проблему нестачі доступних органів і створити нові варіанти для понад 100 000 людей по всьому світу, які чекають на рятівний подарунок», — каже проф. Роберт Монтгомері, директор Інституту трансплантації Нью-Йоркського університету в Лангоні.

«Парадигма донорства всього тіла — коли донорство органів не є варіантом — має вирішальне значення для прогресу цієї роботи. Ми надзвичайно вдячні родинам, які погодилися взяти участь у цьому дослідженні. Експерименти врятують тисячі життів», – підкреслює він.

Більше інформації на сторінці.

Марек Матач

мат / зан /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie