Додому Світ Південна Корея запустила свою першу місячну місію; Запущений орбітальний корабель Данурі

Південна Корея запустила свою першу місячну місію; Запущений орбітальний корабель Данурі

за Viktoriya
0 коментар
08.04.2022. EPA / YONHAP

Південна Корея запустив свою першу місячну місію. Міністерство науки Сеула оголосило в п’ятницю, що орбітальний корабель Danuri, який перевозить ракета Falcon 9 компанії SpaceX, встановив зв’язок із станцією управління Землею та вийшов на передбачувану траєкторію.

Місячний орбітальний апарат підключився до антени НАСА в Австралії близько 9.40 за південнокорейським часом (2.40 за польським). Зв’язок відбувся приблизно через 90 хвилин після старту ракети з мису Канаверал в американському штаті Флорида, повідомляє агентство Yonhap.

Потім Міністерство науки Південної Кореї оголосило, що Данурі успішно вийшов на передбачувану балістичну траєкторію. Очікується, що його подорож до Місяця триватиме 4,5 місяці.

Назва Danuri корейською мовою означає фразу «насолоджуватися місяцем». Це перша місія в історії південнокорейської космічної програми, під час якої апарат відправляється за межі орбіти Землі.

Очікується, що орбітальний апарат почне працювати в грудні і протягом року буде проводити вимірювання рельєфу, магнітних сил і гамма-випромінювання на поверхні Місяця. Він також спрямований на визначення потенційних місць посадки для майбутніх місячних місій.

Досі лише шість держав і блоків – США, Китай, Японія, Індія, ЄС і СРСР – зуміли здійснити місії з дослідження Місяця за допомогою посадкових або орбітальних апаратів. Якщо Данурі досягне орбіти в грудні, Південна Корея. стане сьомою такою країною, підкреслює Yonhap.

Агентство нагадує, що в липні Південна Корея. запустила космічну ракету «Нурі» власного виробництва і таким чином стала сьомою країною в історії, яка розробила ракету, здатну запустити супутник вагою понад 1 тонну (PAP).

anb / akl /

08.04.2022. EPA / YONHAP

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie