Додому Світ Перший тест для одночасного виявлення COVID-19, грипу та RSV

Перший тест для одночасного виявлення COVID-19, грипу та RSV

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA) схвалило перший безрецептурний діагностичний тест, який може ідентифікувати широкий спектр вірусів, які викликають респіраторні симптоми, подібні до COVID-19, включаючи RSV та грип, повідомляє JAMA.

Представники FDA вважають це ще одним кроком до широкої діагностичної підтримки шляхом надійного домашнього тестування.

Окрім SARS-CoV-2 та RSV, тест під назвою «RT-PCR DTC» також виявляє віруси грипу А та В. Пацієнти можуть взяти зразок мазка з носа вдома та надіслати його на тестування в компанію, що проводить тестування. Результати передаються через веб-портал, і медичний працівник перевіряє, чи вони позитивні, негативні чи недійсні.

Набір для домашніх проб можна придбати в Інтернеті або в магазині. Призначений для людей старше 2 років.

«Цей тест на багато аналітів дозволяє споживачам легше визначити, чи інфіковані вони SARS-CoV-2, грипом або RSV», — йдеться в повідомленні FDA. Отримані результати можуть допомогти вам визначити, чи варто вам самоізолюватися чи вжити інших заходів щодо охорони здоров’я.

«Швидкий прогрес у доступі споживачів до цих типів рішень і можливості самостійного збору зразків вдома наближають нас до розробки ефективної домашньої діагностики», — підсумовує д-р Джефф Шурен, директор Центру медичних приладів і радіології FDA. захист.

Джерело: doi: 10.1001 / jama.2022.11031 (PAP)

автор: Катажина Чехович

шапка / екр /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie