Додому Світ Ліки від мігрені можуть допомогти вам боротися з ожирінням

Ліки від мігрені можуть допомогти вам боротися з ожирінням

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Триптани, популярні ліки від мігрені, можуть виявитися корисними в лікуванні ожиріння, кажуть дослідники з Техаського університету. Їхні висновки були опубліковані в Journal of Experimental Medicine.

Американці перевірили дію шести триптанів на мишах із ожирінням, яких протягом семи тижнів годували їжею з високим вмістом жиру. Було помічено, що миші, які отримували деякі з триптанів, споживали менше їжі, ніж інші гризуни.

Через 24 дні миші, які щодня отримували фроватриптан, втратили в середньому 3,6 відсотка. маси тіла, тоді як миші, які не отримували триптани, набрали в середньому 5,1 відсотка.

«Триптани діють на рецептори серотоніну 1B (Htr1b), вплив яких на апетит і втрату ваги ще недостатньо вивчено. Виявляється, ці препарати, і особливо один з них, можуть допомогти знизити масу тіла і поліпшити метаболізм глюкози менш ніж за місяць », – говорить доктор Чень Лю, автор дослідження.

Щоб перевірити, як фроватриптан впливає на апетит і вагу, дослідники вивели генетично модифікованих мишей, у яких був відсутній один із двох рецепторів серотоніну, Htr1b або Htr2c. У мишей, у яких відсутній рецептор Htr1b, фроватриптан не знижував апетит і не впливав на вагу, підтверджуючи, що дія препарату була специфічно пов’язана з цим рецептором. Крім того, дослідники ідентифікували нейрони в мозку, які відіграють найважливішу роль у регуляції апетиту через рецептор Htr1b.

“Існує великий потенціал для використання цих відомих і безпечних препаратів для лікування ожиріння”, – коментує доктор Лю.

Джерело: DOI: 10.1084 / jem.20212307 (PAP)

ковдра / екр /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie