Додому Світ Комахи отримали сотні генів від інших організмів

Комахи отримали сотні генів від інших організмів

за Viktoriya
0 коментар
07.01.2016. Німеччина. Фото Джуліан Стратенш. DPA / PAP / EPA

Більше тисячі генів мікроорганізмів і рослин локалізовано в геномі комах. Вони могли потрапити туди сотні мільйонів років тому завдяки горизонтальному переносу, пишуть вчені в журналі «Клітина».

Сотні мільйонів років тому мікроорганізми та рослини стали джерелом генів комах і, отже, різноманітних еволюційних переваг. Гени потрапили в геном комахи завдяки т. зв горизонтальне перенесення.

На даний момент вчені виявили понад 1400 генів у 218 видів комах, включаючи метеликів і метеликів. Гени походять від бактерій, вірусів, грибів і рослин.

Ці гени могли бути ключовими для еволюції комах, дозволяючи їм розвивати корисні адаптації, такі як розмноження, харчування, ріст і адаптація до змін навколишнього середовища.

Горизонтальний перенос генів поширений у мікроорганізмів. Нещодавно вчені досліджували це явище також у комах і рослин.

«Дослідження, проведені на сьогоднішній день, показали, що таке перенесення може бути важливим для біорізноманіття комах, але ніхто не знав, наскільки це важливо», — описує провідний автор Сін-Сін Шен з Чжецзянського університету в Ханчжоу, Китай.

Серед інших, що група метеликів і метеликів отримала свої гени від бактерій роду Listeria. Це мало статися сотні мільйонів років тому, оскільки загальний предок цих метеликів і метеликів жив 300 мільйонів років тому.

Детальніше – у публікації джерела (www.cell.com/cell/fulltext/S0092-8674(22)00719-X?_returnURL=https%3A%2F%2Flinkinghub.elsevier.com%2Fretrieve%2Fpii%2FS009286742200719X%3Fshoweall%3Dtrue ) (PAP)

krx / zan /

07.01.2016. Німеччина. Фото Джуліан Стратенш. DPA / PAP / EPA

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie