Додому Світ Дитяча самотність збільшує ризик зловживання алкоголем пізніше

Дитяча самотність збільшує ризик зловживання алкоголем пізніше

за Viktoriya
0 коментар
джерело: Adobe Stock

Відповідно до дослідження, опублікованого в журналі Addictive Behaviors Reports, діти, які відчувають самотність, частіше мають проблеми з контролем споживання алкоголю в ранньому дорослому віці.

Дослідники з Університету штату Арізона досліджували вплив дитячої самотності на рівень стресу та споживання алкоголю через роки. Для дослідження було набрано 300 студентів, які заповнили анкети щодо ступеня самотності, пережитого в дитинстві.

Більш високий рівень самотності до 12 років призводить до більш високого рівня стресу в учнів і більшої ймовірності проблем, пов’язаних із зловживанням алкоголем.

«Зібрані дані стосувалися періоду до пандемії, коли більше ніж кожна десята дитина у віці 10-12 років зізнавалася, що почувається самотньою. Ці результати свідчать про те, що через кілька років «ми можемо мати справу зі збільшенням проблем серед молоді, дитинство яких припало на пандемію», — каже провідний дослідник Джулі Паток-Пекхем.

Зловживання алкоголем — не єдина проблема самотності. У людей похилого віку самотність сприяє погіршенню здоров’я. Збільшується, серед інших ризик деменції, серцево-судинних захворювань та інсульту, додають автори.

Джерело: DOI: 10.1016 / j.abrep.2022.100448 (PAP)

ковдра / екр /

джерело: Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie