Додому Світ Дослідження: бути жертвою шахраїв "більш шкідливий" чоловіки

Дослідження: бути жертвою шахраїв "більш шкідливий" чоловіки

за Viktoriya
0 коментар
Фото Adobe Stock

Фінансова експлуатація, жертва шахрайських схем і обману може підвищити артеріальний тиск у довгостроковій перспективі – але тільки для чоловіків, повідомляє Журнал Американського товариства геріатрії.

У дослідженні взяли участь 1200 людей похилого віку, які беруть участь у проекті Rush Memory and Aging. Протягом періоду спостереження, який тривав не більше 11 років, учасників щорічно запитували про можливі шахрайства, жертвами яких вони могли б стати. Також їм вимірювали артеріальний тиск.

У чоловіків (але не у жінок) після обману спостерігається підвищення артеріального тиску, яке накопичується з часом, що може бути передвісником поганого самопочуття.

«Ці результати показують, що жертви шахрайства мають серйозні наслідки для громадського здоров’я, і підкреслюють необхідність докладати зусиль для запобігання зловживанням», — сказала провідний автор доктор Мелісса Ламар з Медичного центру університету Раша (PAP).

Автор: Павел Верніцкі

pmw / zan /

Фото Adobe Stock

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie