Додому Світ Добавки вітаміну D3 не впливають на зміцнення кісток здорових людей

Добавки вітаміну D3 не впливають на зміцнення кісток здорових людей

за Viktoriya
0 коментар
Фото Фотолія

Результати великого клінічного дослідження не підтверджують використання добавок вітаміну D для зменшення переломів у здорових чоловіків і жінок у США. Робота була опублікована в The New England Journal of Medicine.

Незважаючи на те, що добавки вітаміну D зазвичай призначають і використовують для покращення здоров’я кісток, зрештою дані про те, чи зменшують ці добавки переломи в загальній популяції, є суперечливими.

Щоб дізнатися більше про це, група дослідників з Brigham and Women’s Hospital провела додаткове дослідження за участю 25 000 дорослих.

Результати клінічного дослідження VITAMIN D і OmegA-3 TriaL (VITAL) не стосуються дорослих з дефіцитом вітаміну D, низькою кістковою масою або остеопорозом. Більшість учасників дослідження не мали дефіциту і вже могли досягти рівня вітаміну D, необхідного для здоров’я кісток.

«Наше дослідження зосереджено на тому, чи надасть рівень вільного вітаміну D або генетичні варіації в поглинанні, метаболізмі або функції рецепторів вітаміну D інформацію про людей, які можуть отримати користь від добавок вітаміну D для здоров’я опорно-рухового апарату», — сказав проф. Меріл С. ЛеБофф, автор статті та директор Центру здоров’я скелета та остеопорозу.

«Результати великого клінічного випробування не підтверджують використання добавок вітаміну D для зменшення переломів у загалом здорових чоловіків і жінок у США», — сказав ЛеБофф.

Протягом середнього періоду спостереження 5,3 року було підтверджено 1991 перелом у 1551 учасника. Порівняно з плацебо, додавання вітаміну D3 (2000 МО/день) не зменшувало загальних, невертебральних переломів і переломів стегна. Аналізи також показали, що додавання вітаміну D3 не вплинуло на серйозні остеопоротичні переломи, переломи зап’ястя або переломи таза.

Дослідження не розрізняло вік, стать, расу, індекс маси тіла та початковий рівень вітаміну D у крові.

Детальніше в матеріалі джерела: (PAP)

Уршуля Качоровська

uka / agt /

Фото Фотолія

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie