Додому Світ Бабаки вправляються до народження

Бабаки вправляються до народження

за Viktoriya
0 коментар
Перемишль, 24 червня 2010 року. Бабак біловухий. Фото PAP / Дарек Делманович

Незадовго до народження молоді мармозетки практикують міміку та жести, пов’язані з викликом матерів та інших членів стада на допомогу, повідомляють дослідники в журналі eLife.

Незадовго до народження молоді бабаки відпрацьовують жести та міміку, необхідні їм після народження, щоб закликати своїх матерів та інших дорослих.

Успішні крики новонароджених, як у людей, так і у приматів, можуть мати вирішальне значення для їхнього виживання. Крім того, вони є відправною точкою та основою спілкування на наступних етапах життя. «Ми хотіли побачити, як розвиваються ці найперші вокалізації», — описує провідний автор дослідження Даршана Нараянан з факультету психології Прінстонського університету (США).

Команда дослідників кілька разів на тиждень проводила ультразвукове обстеження чотирьох вагітних мармозеток. Для кожної мавпи було проведено більше десятка сеансів УЗД. Тести були завершені за день до доставки.

Потім порівнювали ультразвукові знімки, зроблені протягом кількох тижнів. Дослідники зосередилися на міміці та розташуванні ротів плодів. Потім фотографії порівняли з імітаціями новонароджених бабаків, коли вони викликають матір та інших дорослих особин у стаді.

За словами дослідників, разом з розвитком плоду, розташування рота змінювалося і безпосередньо перед пологами було неможливо відрізнити від міміки бабака наступного дня після народження, який кликав матір.

«Наші експерименти показують, що бабаки відпрацьовують рухи, необхідні для вигуку, перш ніж вони зможуть видавати звуки», — описують автори.

Детальніше: (PAP)

krx / ekr /

Перемишль, 24 червня 2010 року. Бабак біловухий. Фото PAP / Дарек Делманович

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie