Українська криптобіржа WhiteBIT

Криптовалютна біржа — це платформа, яка надає послуги обміну, купівлі та продажу цифрових активів та отримує прибуток з відсотків комісії, яку сплачують користувачі за проведення транзакцій. Крім простого обміну, криптобіржа також може пропонувати такі додаткові інструменти отримання прибутку, як спотова торгівля, трейдинг з маржею, p2p торгівлю, з кредитним плечем. Крім того, крупні платформи мають також навчальний розділ та розділ з новинами ринку, графіками та т.і.

Розглянемо платформу WhiteBIT та що вона пропонує своїм користувачам.

Характеристики WhiteBIT

Українська криптобіржа була зареєстрована в Естонії у 2018 році та отримала ліцензію від європейського регулятора. Платформа пропонує 137 торгових пар, у тому числі до фіату. WhiteBIT на Coinmarketcap займає топові позиції. На даний момент більше ніж 500 тисяч користувачів зареєструвалися на платформі.

Криптобіржа є централізованого типу, але також пропонує і децентралізовану платформу DEX. Користуючись DEX, клієнти отримують прибуток за додавання ліквідності біржі.

Інші опції WhiteBIT:

  • Коди для проведення швидких транзакцій між користувачами. Коди працюють подібно грошовим чекам
  • P2P торгівля
  • Можливість вводити та виводити активи, користуючись банківською карткою
  • Швидка технічна підтримка у Telegram групі
  • Маржинальна торгівля в парах BTC/USDT, ETH/USDT і ETH/BTC
  • Можливість придбати криптовалюту за фіат
  • Низькі та довгострокові стейкинг плани з доходом до 45%

Крім того, біржа WhiteBIT піклується про безпеку своїх користувачів — 96% усіх активів біржі зберігаються на холодних гаманцях, 4% залишаються на гарячих гаманцях. Такий розподіл знижує ймовірність хакерських атак та крадіжок. Також кожен зареєстрований клієнт платформи встановлює двофакторну аутентифікацію. Застосовуючи додаток Google Authenticator, користувач прив’язує його до облікового запису через особистий кабінет на сайті біржі. Так, авторизація клієнта в акаунті супроводжується додатковим паролем, який генерується кожні 0,5 хвилин. Його неможливо підробити. Код знає тільки власник смартфону, на який встановлено додаток Google Authenticator. Таким чином можливість доступу третім особам кардинально знижується.

Кожен користувач налаштовує інтерфейс залежно від своїх потреб. Платформа підтримує 8 мов. Також є вигідна реферальна програма, що дає можливість отримувати до 40% комісії від доходу приведеного користувача.

Добавить комментарий