Особливості газопостачання та роботи постачальників палива

Вартість газу для населення та підприємців країни є досить важливим питанням, оскільки ця стаття витрат є дуже суттєвою. З появою в країні ринку газу, перед кожним споживачем постало питання про те, з якою ж компанією краще укласти договір на постачання природного палива.

Постачальники газу в Україну пропонують оптимальні умови як для мешканців, так і для підприємців. Залежно від обраного підприємства відрізнятимуться умови та вартість за 1 м куб.

«Твій газзбут» – це компанія, яка забезпечує найкращі умови та пропонує вигідні тарифи як для населення, так і для бізнесу. Вона є провідною и має визнання клієнтів у всіх регіонах країни. Вона співпрацює з 17 постачальниками, що забезпечує надійні та безперебійні поставки у будь-які регіони країни.

Споживачі по всій країні цінують послуги не лише за надійність, а й за зручність. Завдяки цьому компанія «Твій газзбут» залишається найбільш затребуваною і заслужила загальне визнання у споживачів. Щоб оплатити тариф, можна скористатися такими способами:

  • Використовувати власний кабінет на сайті 104.ua.
  • Здійснити оплату на сайті ГАЗЗБУТ.
  • Використовувати мобільний додаток 104 Mobile (є версії як для пристроїв на платформі iOS, Android).
  • Використання Viber bot.

Також дуже зручно передавати показання щодо витрати палива. Кожен споживач може вибрати найбільш зручний для нього спосіб — через мобільний додаток, Viber, зателефонувавши в контакт-центр або скориставшись особистим кабінетом на сайті 104.ua.

Що потрібно для того, щоб укласти договір?

«Твій газзбут» – надійний і зручний партнер для кожного споживача. Головною метою компанії є постійне оновлення та покращення сервісу, гарантоване постачання енергетичних ресурсів (не тільки газу, а й електроенергії) українцям та підприємствам.

Стати клієнтом компанії дуже просто:

  • Можна звернутися за підписанням заяви-приєднання до відділення «Твій газзбут» або клієнтського простору 104.ua. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер та копії документів, що підтверджує право власності на нерухомість.
  • Залишити заявку на сайті. Найближчим часом з Вами зв’яжеться менеджер компанії та зорієнтує на подальші дії.
  • В режимі онлайн з завантаженням необхідних документів.

«Твій газзбут» має велику мережу офісів, а також мобільний додаток та клієнтський простір 104.ua. Все це в комплексі дає можливість вирішувати будь-які питання у будь-який час та в найкоротші терміни.

Добавить комментарий