Що прогнозує Ольга Гомін для України на 2021 рік?

О. Гомін-неоднозначна фігура в секторі діяльності провісників і екстрасенсів. У певних колах вона більш відома тим, що попутно заробляє поширенням курсів медитації для українців, у вигляді невеликих відеороликів, спрямованих на відкривання в людині якогось світлого начала. Українські Інтернет-видання називають її вагомою фігурою, що володіє даром віщування, а прогноз Ольги гомін на 2021 рік для України – заслуговує довіри, як мінімум, на 95%.

Фото Ольги Гомон

Колишні заслуги

Деякі неточності, допущені віщунів, списують на похибки процесу провидіння або кажуть, що жоден з відомих екстрасенсів не може похвалитися точністю на всі 100%. Неодмінно наводиться факт про те, що вона передбачила настання кровопролитного протистояння ще до того, як влада України прийняла рішення бомбити частину своєї території і стріляти по мирних жителях, школярам і пенсіонерам. Однак вона передбачала початок війни відразу після перемоги Майдану і твердо була впевнена в тому, що новообраний президент зупинить його відразу після свого обрання.

З того часу пройшов чималий часовий період і навіть з’явився ще один новообраний президент, але поки єдине збулося пророкування на 2021 рік для України від Ольги Гомін – про те, що обстріли непокірної території не скоротяться і не зупиняться. Таке пророцтво міг дати будь-яка людина, уважно моніторить свіжі політичні новини. Є й інші події, що опинилися в попередньому періоді непідвладними природному дару пророчиці:

  • роздування Порошенком військових дій для збагачення та отримання незаконних і непомірних прибутків;
  • загострення світової політичної обстановки на пострадянській території і далі через конфлікт на Донбасі;
  • жалюгідне становище економіки і тотальне зубожіння населення на всій території колишньої країни.
Що прогнозує Ольга Гомін для України на 2021 рік?

На підставі знань в історії та теорії повторення циклу події кожні півстоліття, пророцтво Ольги Гомін для України починається з часів Атілли (саме на цей пріснопам’ятний час ерудована пророчиця призначила дату народження України).

Віщунка обіцяє в цьому році дефолт і катаклізми для банківської системи. Це-теж події, про які можна прочитати на будь-якому новинному порталі з кінця минулого року, коли економісти забили тривогу через різке падіння ВВП, катастрофічне зростання ІСЦ, досягнення зовнішнім боргом непомірної цифри і перманентного дефіциту бюджету країни.

І настануть золоті часи

Все, що прогнозує Ольга Гомін для України на 2021 рік, відразу після того, як вдарить дефолт і минуть фінансові потрясіння для банківської системи – настільки сприятливо, що навіть насилу піддається сприйняттю. Екстрасенс (або відьма, як називають її на інформаційних українських порталах, обіцяє українцям виключно позитивні події:

  • Розвал Євросоюзу (і символу, до якого нестримно тягне протягом останніх 7 років) в найближчі півтора року (зауважимо, це пророцтво зроблено в 2015 році і неухильно цитується, як нове);
  • у 2023 з’явиться жінка-собака, світлозарна і світлолиця, з якої почнеться відродження України;
  • у нинішньому році слід очікувати нових і креативних правителів, які змінять нинішніх невдах (мабуть, з їх приходу до влади і почнеться поступове сходження до влади жінки-собаки).

Цікаво, що минулорічні пророцтва свідчили, що новий президент налагодить взаємини з Росією, Донбас через три роки відновиться і знову буде в складі України. У 2015 вона передбачала бунти і сутички в Одесі, яку Україна втратить після цього. Деякі пророцтва очевидні і напрошуються після елементарного аналізу подій, є відверто нездійснені або запізнілі. Так і незрозуміло, чи варто вірити в прихід креативних хлопців і світлолицею жінки.

Деякі підсумки

Патріотичні сайти володіють неповторним умінням витягувати потрібні висновки з будь-яких висловлювань. Євросоюз поки не розпався, з нього не вийшли Греція і Франція, як запевняла о.Гомін, — значить, всі неприємності України від західних партнерів, які обдурили її очікування.

Новий президент не зупинив війну на Сході – значить, ще один новий допоможе простим українцям пережити пандемію і дозволить досягти такого необхідного матеріального добробуту. Це неможливо зробити без допомоги Заходу, значить, апелювати потрібно до друзів і Партнерів, яких все ще в достатку на Заході.

Чи варто так беззастережно довіряти віщунки, або звернути увагу на приємні моменти – наприклад, відхід Львова і припинення війни на Донбасі Зеленським, чекаючи при цьому обіцяні бунти в Києві і падіння чогось, пов’язаного з жіночою енергетикою з неба в цей період-неясно. Потрібно якось поєднати в свідомості зміну уряду і припинення війни Зеленським, або просто повірити Ользі на слово.

Добавить комментарий