Що буде з Україною в 2021 році?

Ігнорована українськими ЗМІ думка директора Інституту розвитку економіки України, а.Гончарова, найбільш повно відповідає на питання, що буде з Україною в 2021 році: думка експертів 2 год назад все ще заснована на риториці про російську агресію, бажання називати її протистоянням і відсіч могутньому сусідові.

Економічна м’ясорубка, яку передрік видатний експерт-це образне порівняння, що означає стрімке падіння під укіс економічного сектора і наростання соціальних протиріч.

Що буде з Україною в 2021 році

Цікава думка

Серед численних публікацій, озаглавлених передбачення для України на найближчий часовий відрізок, точка зору а.Гончарова особливо цікава. Просто, тому що директор ІРЕУ робить їх, виходячи не з політичних поглядів і навіть не економічних передумов, а на підставі наукового аналізу. О. Гончаров впевнений, що вже необхідно терміново вживати цілком певні заходи:

  • проводити дострокові вибори парламенту і формувати Кабмін не з випадкових людей, рекомендованих зовнішнім управлінням, а з професіоналів;
  • змусити уряд усвідомити акт, що зростання економіки можуть викликати тільки люди: поки вони ігнорують цю доведену закономірність.

Намічена пенсійна реформа потребує змін: вона не тільки неефективна, але і призведе до справжнього геноциду людей похилого віку.

Незважаючи на дешеву працю, українські товари все ще неконкурентні: падає не тільки реальний сектор економіки, а й тіньовий, відбувається знищення малого і середнього бізнесу, промисловості і сільського господарства зростаючими тарифами і податками. Нещодавно цей же аналітик і експерт заявляв про те, що гривню очікує економічна пандемія через те, що уряд перманентно компенсує дефіцит бюджету, викликаючи штучну девальвацію національної валюти.

Прогноз на п’ятиріччя

Детальний огляд, який прогноз для України на 2021 рік не настільки страшний, як те, що пророкують на найближчі п’ять років:

  • вже через три роки тут зникнуть всі високотехнологічні виробництва • у нинішньої України немає коштів на модернізацію металургії, яка раніше приносила країні основну масу валюти;
  • передбачення, що чекає Україну, стосуються і енергетичної галузі: країна може опинитися в блек-ауті, через вихід з ладу АЕС і відсутність коштів на закупівлю електроенергії за кордоном;
  • через 30 років в країні залишиться не більше 12 мільйонів населення, якщо зараз не будуть вжиті заходи з оптимізації демографічної ситуації;
  • неминуча зупинка ГТС і не стільки через Росію, скільки через відсутність ремонту;
  • борги можна погасити тільки продажем землі, і мораторій на її продаж уряд. Зеленського вже скасував.
Що буде з Україною в новому році

Невтішні прогнози подібного роду розміщуються в адекватних українських виданнях, надходять від зарубіжних аналітиків і наполегливо ігноруються нинішньою владою. ВВП України в два рази менше, ніж у Фінляндії і більш, ніж в 11 разів менше, ніж у Росії. Однак не всі українські експерти готові прислухатися до фактів, а не до патріотичних безпідставних заяв.

Думки авторитетні і неавторитетні

Політолог о.Соскін, за сумісництвом директор Інституту трансформації суспільства, говорить про передчасність далеких прогнозів, але впевнений, що в найближчі п’ять років падіння економіки буде продовжуватися, а, можливо, і прискориться.

Інші експерти про те, що буде з Україною в 2021 році, говорять неоднозначно, наприклад:

  1. Директор «Українського барометра» в.Небоженко, впевнений, що Україна йде в правильному напрямку, а зараз це просто Польща кінця 90-х. він упевнений, що прийде хороша допомога, будуть сформовані якісь інститути, і країна опиниться в Європі, як і її сусідка.
  2. Йому суперечить в.Фесенко, який стверджує, що навіть через п’ять років Україна не буде ні в НАТО, ні в ЄС. Хоча і допускає, що це може залежати не тільки від світової кон’юнктури, а й від внутрішніх реформ.
  3. Політолог А.Золотарьов в поточному році передрікає глибоку економічну кризу.

По зовнішній і внутрішній політиці є вражаючий збіг в думці, основний пункт якого-неминучий розпад на окремі території, які підпадуть під різні юрисдикції. Передбачається, що уламки Західної України відійдуть колишнім власникам – Польщі, Угорщині та Румунії.

На думку Г. Москаля, Україну очікує втрата як мінімум 6 областей, якщо не брати до уваги Донбас і Крим. Це-Закарпаття і Львів, Одеса, Миколаїв і Херсон (колись Новоросійський край) і Харків. І справа не стільки в сепаратизмі, скільки у внутрішній і економічній політиці по відношенню до представників різних національностей, колись мирно співіснували і працювали над процвітанням країни.

Добавить комментарий