Розпад України в 2020 році

З тих пір, як на Донбасі почався збройний конфлікт, всіх без винятку українців хвилює питання, коли закінчиться війна на Сході країни. Майбутнє передбачити складно, проте, з давніх часів розповісти про майбутні події допомагають екстрасенси, астрологи. Не менш важливими є прогнози політологів, інших експертів.

Розпад України в 2020 році

Останнім часом багато українців заговорили про можливий розпад України. Деякі експерти припускають, що деякі регіони країни можуть перейти під контроль Російської Федерації. Тому найактуальніше питання на сьогоднішній день-розпад України в 2020 році. З цього приводу висловилися відомі письменники, політологи.

Прогноз також дали відомі екстрасенси, ясновидці. В архівах можна знайти записи про передбачення пророків, що увійшли в історію. У їх число входять:

  • Вангелія з Болгарії;
  • Нострадамус;
  • Вольф Мессінг;
  • Матрона Московська;
  • Афонські старці.

Щороку з’являються прогнози від найсильніших екстрасенсів сучасності. Прогноз розпаду України передбачали також учасники, переможці відомої української програми»Битва екстрасенсів”. У число тих, хто напророкував майбутнє України, відноситься Олена Курилова, Хаял Алекперов, відьма Ольга, а також астролог Павло Глоба.

Передбачення Вангелії

За словами істориків, передбачення болгарської ясновидиці Ванги не несли точної, конкретної інформації, всі її слова були трохи заплутаними, в прогнозах не згадувалися дати, періоди. Проте, фахівці змогли віднести її слова до конкретної історичної події. Всі її передбачення збулися. Ванга передбачала початок Другої світової війни, поразку Німеччини, смерть Сталіна, Гітлера, катастрофу в Америці, коли зруйнувалися вежі-близнюки, багато інших подій.
Відомі її передбачення, що з’явилися в мережі у вісімнадцятому році. Прогнози стосувалися політичної ситуації. Ванга говорила про те, що дурні політики ведуть країну в прірву. Але з’явиться новий лідер, який не має відношення до політики. Саме він зможе налагодити ситуацію в країні, закінчити війну, поліпшити економіку. Про розпад країні ясновидиця не згадує.

Що говорив Нострадамус?

Відомий придворний лікар, Аптекар, алхімік Мішель де Нострдам (справжнє ім’я провісника) дає втішний прогноз щодо двадцятого року. За його словами, 2020-ий стане роком справедливості, всі винні в масових смертях, початку Майдану чотирнадцятого року, війни на Донбасі отримають по заслугах, вони будуть покарані. Нострадамус припустив розпад України. Це може статися, якщо народ не буде боротися проти російського агресора. Українці повинні допомогти новій владі перемогти в протистоянні з Росією. В іншому випадку розпад України неминучий.

Розпад України

Пророцтва Вольфа Мессінга

Вольф Мессінг-відомий Менталіст, що жив у Радянському Союзі. Мессінг прославився своїм даром вселяти чужу думку співрозмовнику, він умів гіпнотизувати, читати думки. Його дар допоміг йому уникнути ув’язнення. Коли його переслідували німецькі власті, він вільно пройшов кордон, втікши в Росію.

Щодо України він дає вельми втішні прогнози. За його словами, Україна не розпадеться, війна не закінчиться в двадцятому році, це конфлікт припиниться через кілька років після виборів нового Президента країни. За підтримки зарубіжних країн новий лідер держави зможе вивести Україну на новий рівень розвитку, домовитися з протилежною стороною, закінчити війну по досягненню компромісу.

Відомі передбачення Матрони Московської

Матрона Московська прославилася не тільки прогнозами, а й здібностями цілительки. Вона приймала у себе вдома багато відвідувачів, яких вона лікувала за допомогою трав, народної медицини.

Щодо України в 2020 році Матрона висловилася наступним чином: країну в двадцятому році чекають великі труднощі, політична, економічна ситуація буде не в кращому стані. Про війну на Донбасі ясновидиця нічого конкретного не сказала, згадала лише, що конфлікт закінчиться через кілька років. За її словами, Україна не розпадеться.

Що напророкували афонські старці?

Афонські старці-ченці, які жили в двадцятому столітті на святій горі під назвою Афон. Ці служителі церкви стали відомими в історії як люди, які направили на шлях істинний багатьох ченців. Традиція чернецтва, служінню Богу передавалася з покоління в покоління, від наставника до учня. Про те, що Україна розпадеться, старці не згадували. Навпаки, вони були впевнені: через рік у Києві відродиться Київська Русь. Центром цього з’єднання буде нинішня столиця України, Місто Київ. Складні часи українці переживатимуть до двадцять першого року. У другій половині двадцять першого року життя в країні покращиться, народ трохи зітхне з полегшенням.

Олена Курилова

За словами дворазової переможниці проекту “Битва екстрасенсів” Олени Курилової, війна на Донбасі не закінчиться в двадцятому році, вона триватиме ще кілька років. Перемир’я настане наприкінці двадцятого року, про повне завершення конфлікту можна буде говорити після двадцять першого року.

Олена Курилова також відповідає на запитання українців в онлайн режимі. На запитання одного з телеглядачів, коли розвалиться Україна, пророцтва Курилової говорять наступне: розпаду України не буде.

Хаял Алекперов

Переможець відомого українського проекту про людей з надздібностями Хаял Алекперов повідав про свої бачення, які говорять про відкриття важливої таємниці, яку українська влада ретельно приховувала. Ця інформація допоможе знайти винних у безлічі злочинах, які були скоєні проти України, її народу. Щодо розпаду України, Хаял стверджує: країна залишиться цілісною, конфлікт закінчиться через кілька років. Також екстрасенс говорив про повернення Криму, тільки станеться це ще нескоро.

Ольга Гомон

Відьма Ольга: передбачення для України на 2020 рік

Відьма Ольга дала докладні передбачення щодо майбутнього країни. Її прогнози стосувалися таких пунктів:

  • нового президента країни;
  • політичної ситуації;
  • економіка;
  • військового конфлікту на Донбасі.

Ще перед виборами 2019-го року українська чорна відьма Ольга передбачила: новий лідер зуміє налагодити відносини з владою ворогуючої країни, закінчити війну на Донбасі.

Політична ситуація почне налагоджуватися після того, як країною почнуть управляти нові люди, які не мають раніше відношення до політики. Представники старої влади перешкоджатимуть поліпшенню життя народу України. Тим не менш, нові політики зможуть поліпшити рівень життя українського народу.

Нова влада зуміє знизити вартість продуктів харчування, речей першої необхідності, знизити тарифи, надати робочі місця людям. Такі дії зуміють поліпшити економіку країни.

На Сході ясновидиця побачила якісь поліпшення. У двадцятому році очікується перемир’я, після двадцять першого року війна повністю закінчиться. На питання, чи розпадеться Україна в 2020 році, відьма Ольга відповідає: однозначно ні, всі території залишаться під контролем України.

Павло Глоба

Відомий астролог, який за сумісництвом є письменником, телеведучим, єдиний з астрологів, екстрасенсів стверджує: Україна розвалиться в 2020 році. Трапиться це з вини самих людей. Щоб цього не сталося, потрібно триматися, протистояти російській агресії всім разом. Тоді країна буде незламна. Якщо кожен буде сам по собі, тоді розвал України неминучий в 2020 році.

Добавить комментарий