Передбачення для України на 2020 рік

З приходом кожного нового президента українці чекають поліпшень. Але слуги народу дивним чином багатіють, народ бідніє, ціни ростуть на відміну від зарплат. На що сподіватися жителям країни, до чого готуватися, що буде з Україною в 2020 році — думка експертів, що спеціалізуються в політиці, культурі, економіці, допоможе розібратися з нагальними питаннями.

Передбачення для України на 2020 рік

Після розвалу Радянського Союзу Україні дісталася непогана спадщина: промислові підприємства, науково-дослідні інститути, медицина. Але без вливань все це поступово занепало. Закриті підприємства та інститути — це не тільки дефіцит державного бюджету, це ще й мільйони втрачених робочих місць. І ці мільйони тепер шукають заробітки в інших країнах, щоб якось підтримувати свої сім’ї.

Держава

Передбачення для України на 2020 рік включають 4 можливих напрямки, за якими може піти Країна:

 • збереження унітарності;
 • федералізація;
 • розпад на кілька незалежних держав за югославським сценарієм;
 • розпад з подальшим приєднанням до сусідніх країн: Польщі, Білорусі, Росії, Угорщини, Румунії.

Рада, продавлюючи перший шлях, частково зберігає власні інтереси, а частково йде на поводу націоналістичних рухів. На думку експертів, цей шлях є найбільш бажаним, але тупиковим хоча б тому, що східні області не готові піти на поступки.

Другий шлях найбільш безкровний і прийнятний, але немає закону, що дозволяє окремим областям федералізуватися. Якщо такий закон буде прийнятий в 2020 році, то Україна збереже державність, хоч і з іншим устроєм, і почне вихід з кризи. Можливо, восени на Сході пройдуть вибори, але для цього Раді доведеться заздалегідь переглянути низку угод.

Третій і четвертий шляхи кривава і небажані, ймовірність їх в цьому році експерти оцінюють в 1-4%, але, на жаль, не як нульову.

Економіка та фінанси

Україна поступово перетворюється на переважно аграрну країну. І в цьому немає нічого поганого, особливо якщо забути про загублені виробництвах важкої металургійної, хімічної та енергетичної промисловості.

В галузі економіки експерти про те, що буде з Україною в 2020 році, підкріплюють свої думки конкретними даними. Згідно з їхніми оцінками, економіка країни зросте до 3,7% в порівнянні з 3,6% попереднього року. Інфляція ж до кінця року повинна знизитися до 6-7%. Курс долара, за оптимістичними прогнозами, стабілізується на 27-28 грн., за песимістичними-підніметься до 50 грн.

За прогнозами для України на 2020 рік безробіття має скоротитися до 8,2% порівняно з 8,7% попереднього року, але за рахунок чого відбудеться скорочення, фахівці не уточнюють. Чи то збільшиться кількість робочих місць, чи зіграє роль зростання відтоку робочої сили в інші країни, незрозуміло.

Питання про оплату праці залишається одним з найбільш нагальних. До державного бюджету закладено розмір мінімальної зарплати 4723 гривні на місяць. При цьому затверджений прожитковий мінімум протягом року зросте від 2027 грн. до 2189 грн. Цікаво, хто-небудь з затвердили цей мінімум намагався прожити місяць на 2027 грн. або хоча б на 4723 грн.?

Підвищення мінімальної зарплати спричинить за собою додаткові пенсійні виплати, але торкнуться вони не всіх, а тільки досягли віку 65 років і мають стаж 30 років у жінок і 35 років у чоловіків. Пенсія у цих категорій громадян повинна стати не меншою, ніж 40% від розміру мінімальної зарплати, тобто 1889,2 грн.

Новые пенсии украинцев в 2020 году

Зовнішні зв’язки

Прогноз для України на 2020 рік з експорту покращено порівняно з попереднім. Мінекономрозвитку розраховує на збільшення експорту українських товарів і послуг на 7-8%, що становить $68-69 млрд.
Але сальдо торгового балансу залишиться негативним, тому що імпорт зарубіжних товарів і послуг зросте значно більше — на 9-12%, тобто на $83-86 млрд.

Зовнішній борг України величезний, і в цьому році потрібно буде віддати його частину і виплатити відсотки, щоб уникнути штрафних санкцій. З цією метою Кабмін збирається взяти в борг понад $13 млрд. частину цієї суми ($8,4 млрд) планується запозичувати на внутрішньому ринку, а частину ($4,9 млрд) на зовнішньому.

Культура і спорт

Україна-країна красивих розумних і талановитих людей. Актори, художники, письменники, вчені її відомі у всьому світі. Чудові фільми були зняті на кіностудії ім.Довженка:

 • «У бій йдуть одні старі»,
 • «Бережи мене, мій талісман»,
 • «Бумбараш»,
 • «Людина в прохідному дворі»,
 • «Ати-бати, йшли солдати»,
 • «Білий птах з чорною ознакою»
  і на Одеській кіностудії:
 • «Місце зустрічі змінити не можна»,
 • «Небезпечні гастролі»,
 • «Вертикаль»,
 • «Д’артаньян і три мушкетери»,
 • «Чародій».

На жаль, останнім часом вони не знімають кіно, а павільйони і реквізит здають в оренду. І цього року ситуація навряд чи зміниться.
А ось спорт залишається однією з найбільш затребуваних областей в житті країни. Українські футболісти, тенісисти, біатлоністи, боксери домоглися високих результатів, беручи участь у змаганнях різного рівня. Прогнозувати тут складно, але побажаємо спортсменам успіхів від щирого серця, особливо напередодні Олімпійських ігор.

Що кажуть астрологи?

Провидці видають передбачення, що чекає Україну в 2020 році, і вони в основному сприятливі.

Війна на сході або припиниться зовсім, або увійде в стадію повного затишшя.Країна почне долати економічну і політичну кризи. Економіка піде вгору, хоча до кінця року можливий обвал гривні, але це тимчасова перешкода. Можливо, будуть зроблені спроби відродити закриті промислові підприємства на основі нових технологій, і спроби ці будуть вдалими. Причиною тому стане, швидше за все, припинення зовнішнього вливання коштів.

У 2020 році повинні розкритися неприємні таємниці, досі приховувані політиками, бізнесменами і чиновниками. Всі винні не уникнуть покарання.

Деякі провісники, в тому числі Ванга, передрекли українцям підвищення рівня життя, а країні поліпшення репутації на міжнародній арені.

Что ждет Украину в 2020 году

Всі астрологи сходяться в одному: 2020 рік стане для України переломним етапом, після якого почнеться тривалий період Відродження, що включає не тільки економічну і політичну, а й культурну сферу країни.

Добавить комментарий