Третя світова війна в 2021 році

Одне з найактуальніших питань, і не тільки в Україні, це – чи очікується Третя світова війна в 2021 році. Думки деяких аналітиків схиляються до того, що такий сценарій цілком вірогідний.

Називають ймовірні осередки напруженості, в яких США виступає другою стороною конфлікту – їх противником називають Китай, Іран, Північну Корею і навіть Туреччину, зі спробами Ердогана відновити Османську імперію. Є версії про війну США і Росії, і тільки в одному конфлікті Америка не бере явно – це гіпотетичне протистояння України і РФ.

Третя світова війна в 2021 році

Цікаві версії

Відповідаючи на питання, чи очікується Третя світова війна в 2021 році, політологи впевнені, що пряме протистояння неможливе через катастрофічні наслідки, які може викликати старт військових дій. Тут вельми доречно згадати висловлювання російського лідера у відповідь на питання про наслідки ядерного удару, нанесеного будь-яким противником. Він сказав, що росіяни опиняться в раю, як жертви агресії, а противник – в пеклі, тому що система управління автоматично завдасть удару у відповідь по всіх стратегічних цілях.

Росія в третій світовій війні не буде агресором, незважаючи на нарощування військової потужності. Така практика виявилося цінною в епоху протистояння капіталістичної і соціалістичної систем. Війна з гітлерівською Німеччиною була розрахована на те, щоб відкинути назад на десятиліття країну переміг соціалізму, яка розвивалася занадто активними темпами.

У післявоєнні роки, усвідомивши, що швидко наздогнати Америку не вдасться, радянські вчені в оборонній сфері зайнялися створенням щита, який зможе захистити країну від атаки потенційного противника, і досягли успіху в цьому.

Найцікавіше з усіх припущень аналітиків і політологів – що Третя світова війна в 2021 році вже давно йде повним ходом, і пророчиця Ванга не помилилася, призначаючи її старт на початок XXI століття. Просто вона ведеться не звичними методами, а опосередковано. Для цього перебігу подій вже придуманий спеціальний термін-протистояння без очевидного конфлікту. Методи, які використовуються в цьому, найтривалішому в сучасній історії протистоянні, гібридні і непередбачувані, але призводять до перманентних людських жертв. Воюючі сторони використовують:

  1. Терористичні акти, локальні або масштабні, з анонімними авторами, щоб налякати населення, попередити владу про кару за незговірливість, показати наочно, що буде з непокірними.
  2. Біологічну зброю називають свинячий грип, хвороба від верблюдів в Африці, інші атипові пневмонії і нинішнього патогена світової пандемії про причини виникнення якого все ще нічого толком невідомо.
  3. Інформаційну війну, в якій використовуються всі прогресивні інформаційні технології всесвітній інтернет-простір, фейки і помилкові повідомлення, видалення небажаних, але правдивих повідомлень, поширення суїцидальних або фашистських ідей.
  4. Кольорові революції, ефективний засіб дестабілізувати країну з економікою, що розвивається, ввергнути її в хаос, створити внутрішнє або зовнішнє протистояння людей з різною ідеологією.

Іноді, відповідаючи на питання, чи буде 3 світова війна в 2021 році, політологи, історики та аналітики запевняють, що зараз, у всьому різноманітті застосовуваних засобів, розгортається вже четверта війна. Третя була в кінці минулого століття, коли було порушено протистояння НАТО і Варшавського договору, і вона, на жаль,

Закінчилася не просто розвалом Союзу, а й численними національними конфліктами, різаниною і загибеллю тисяч людей, вимушеним переміщення представників різних народів по світу і пострадянському простору.

Що кажуть провидці і провісники

Ванга про Третю світову війну на 2021 рік не говорила нічого, а її впевненість в тому, що війна стартує на початку XXI століття в світлі вищевикладених гіпотез, представляється не помилкою, а черговим передбаченням.

Коли буде третя світова війна

Старці передрікали багато речей, які здаються дивовижними – наприклад, злиття пагорбів московських в один, нову війну з Німеччиною, яка почнеться знову з Сербії, відхід Японії і штатів під воду (на їхню думку, залишиться тільки Аляска, яка повернеться на батьківщину). Цікаво, що таку ж долю Японії та Америці пророкує Американський цілитель і провидець Едгар Кейсі.

Якщо вірити в передбачення старців про Третю світову війну, то воно, як і інші твердження, принесе трохи позитивного для України:

  • Росія об’єднається з Білоруссю, а Україна відмовиться, і буде плакати згодом;
  • Війна буде всього світу проти Росії, але вона встоїть і утворює Російське царство, яке не буде завойовувати чужі землі, але встановить на всій землі мир і благоденство.

Схожі пророцтва, про об’єднання слов’ян навколо Росії, висловлював і Едгар Кейсі. Але він не бачив ніякої війни, хоч і говорив про катаклізми і переселення американців на сибірські землі, коли під воду піде половина Північної Америки.

Що ж до Третьої світової війни, заяву про яку зробив Клімкін в ефірі українського каналу, то відповідь на нього світових лідерів вже прозвучала, що б не писали на цю тему патріотичні сайти.

У Європі ніхто не висловив бажання воювати за Україну, в Америці її використовують, як сліпе знаряддя проти Росії. Тут була застосована американська технологія кольорової революції. Політика та економіка знаходяться під зовнішнім управлінням, вбиваючи фармацевтичну промисловість та охорону здоров’я, розчищалася грунт для приватних іноземних клінік і дорогих зарубіжних ліків.

Ця зона не фігурує ні в яких прогнозах, як старт Третьої світової війни, оскільки відкритого військового протистояння не буде. Росія просто рознесе українські позиції, навіть не перетинаючи кордон: в Євросоюзі їй вже видали карт-бланш на примус до миру.

Британське інформаційне агентство, проаналізувавши якісь джерела, прийшло до висновку, що найближча ядерна війна буде через 8 років, між Китаєм і Тайванем. Ванга обіцяла війну між Китаєм, Кореєю і Японією, яку запобіжить Росія. І все в цілому виглядає ненабагато правдоподібніше, ніж передбачення старців про масове звернення китайців в православ’я під стінами Челябінська.

Добавить комментарий